Crikvenica - Resort Kačjak **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Kvarner Crikvenica
Ubytování: Resort Kačjak
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Resort Kačjak se nachází v Crikvenici, v turistické části Dramalj. Sestává z pavilonů a bungalovů, které leží v mírném svahu na malebném poloostrově obklopeném středomořskou zelení. Zdejší pobyt je ideální pro strávení klidné dovolené plné odpočinku a splynutí s přírodou. Do centra města Crikvenica, vzdáleném asi 5 km, jezdí v sezóně turistický vláček.

Vzdálenost od moře : asi 150 m od resortu.

asi 4 500

Pláž: Kamenitá, betonová - asi 150 m od resortu. Oblázková pláž ve vzdálenosti asi 200-300 m od resortu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení: Recepce, internetový koutek v baru (za poplatek), bezdrátové internetové připojení na recepci, klimatizovaná restaurace vnitřní i venkovní s terasou, pizzerie, aperitiv bar s terasou, parkování (bezplatné pro hosty, nehlídané).

Sport a zábava: Sportovní vyžití - tenis, stolní tenis, minigolf, multifunkční hřiště, vybavení pro vodní sporty. V resortu se pořádají tradiční taneční večery s chorvatskou hudbou.

Doporučujeme: Crikvenica: je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře, která se vyznačuje mírným podnebím a bujnou vegetací. Středomořské flóry, čerstvý vzduch bez nebezpečných alergenů, čisté moře a pláže. Pobyt je určen pro lidi v jakémkoliv věku, v průběhu celého roku. Selce: Zemědělské a rybářské městečko, kde se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury typické pro zdejší přímoří - s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj), malebný je i kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina).

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový pokoj: 132
Přistýlka: 92
2-lůžkový bungalov: 10
3-lůžkový bungalov: 8
Celkem osob: 400

Resort Kačjak nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s balkonem a výhledem na moře, některé pokoje jsou s možností přistýlky. Další ubytování je zajištěno ve 2 a 3-lůžkových bungalovech s terasou a výhledem na moře. Bližší popis každého typu ubytování naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/2 BM

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením a balkonem. Pokoj má výhled na moře.

P 1/2+1 BM

Obsazenost 2-3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, se sociálním zařízením a balkonem. Pokoj má výhled na moře.

BGW 1/2

Obsazenost 2 osoby, jednoduše zařízený bungalov se dvěma lůžky, soc. zařízení a terasa s výhledem na mořskou stranu.

BGW 1/3

Obsazenost 3 osoby, jednoduše zařízený bungalov se třemi lůžky, soc. zařízení a terasa s výhledem na mořskou stranu.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Crikvenica - Resort Kačjak **
v cenách od 4 646 Kč