Pakoštane - Kemp Kozarica - mobilhome ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Kemp Kozarica - mobilhome
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, klimatizace, parkování na 1 auto, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Oblíbený a dobře vybavený kemp leží u piniového lesa přímo u pláže. Do centra městečka se dostanete příjemnou procházkou podél průzračného moře asi za 10 min. Nabízí se zde řada sportovních aktivit a bohatý společenský a kulturní život. Romantická je procházka po pobřeží ve večerních hodinách.

Vzdálenost od moře : asi 20 m od střediska.

asi 500

Pláž: Oblázkovo-kamenitá: asi 20 metrů od střediska, s betonovými plochami na opalování.

Vybavení: Renovované klimatizované mobilhomy s příslušenstvím. Součástí každého mobile homu je kuchyňský kout, soc. zařízení a zastřešená terasa s posezením. Středisko disponuje supermarketem, směnárnou, coffee a snack barem, internetovou kavárnou, dětským hřištěm, parkovištěm. Venkovní bazén pro děti. Máte zde možnost zahrát si plážový volejbal, stolní tenis nebo se zúčastnit animačních programů.

Sport a zábava: Animační programy, půjčovny vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, potápění. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, pískoviště.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m.
Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.
Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek, povinná vratná kauce při pobytu se psem).

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový mobile home: 10
4-lůžkový mobile home: 12
6-lůžkový mobile home A: 8
6-lůžkový mobile home B: 8
6-lůžkový mobile home X-LINE: 8
Celkem osob: 212

Kemp Kozarica nabízí příjemné ubytování v mobile homech pro 2-3 osoby (při obsazení 2 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let) a pro 4-5 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let). Kemp nabízí nové luxusní mobile homy X-LINE pro 4-5 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let). Bližší popis každého typu mobile homu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

M.HOME2

Obsazenost 2 osoby (12 m2), ložnice, koupelna, kuchyňský kout, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.

M.HOME3

Obsazenost 2-3 osoby (18 m2) - 2 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let, ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.

M.HOME5 A

Obsazenost 4-5 osob (24 m2) - 4 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.

M.HOME5 B

Obsazenost 4-5 osob (32 m2) - 4 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 100-150 m.

MH X-LINE5

Obsazenost 4-5 osob (36 m2) - 4 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let, 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, TV/SAT, WI-Fi, parkování, zastřešená terasa. Vzdálenost od pláže 20-50 m.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Pakoštane - Kemp Kozarica - mobilhome ***
v cenách od 1 946 Kč do 3 476 Kč