Rabac - Kemp Oliva ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Kemp Oliva
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Kemp Oliva se nachází na Istrijském poloostrově ve velmi dobře známém turistickém letovisku Rabac, které rok co rok přiláká nespočet návštěvníků díky kráse a kouzlu svého okolí. Průzračné křišťálově čisté moře lemující rozlehlé pláže poseté bílými oblázky, bohatá barvami hýřící květena a kvalitní společenské vyžití – to a mnohem víc nabízí Rabac svým návštěvníkům. Není divu, že je toto letovisko známé také pod názvem „perla Kvarnerské zátoky“. I poloha samotného kempu je ideální. Kemp leží v klidné zátoce zvané Maslinica a obklopuje jej bujná vegetace fíkovníků a olivovníků, která v až příliš horkých dnech zajišťuje tolik vytoužený stín. Mobilhomy, které vám kemp nabízí, jsou situovány v blízkosti pláže vedoucí k pěkné pobřežní promenádě, po níž přijdete rovnou do centra Rabacu.

Vzdálenost od moře : asi 100 až 500 m od mobilhomů.

asi 1000

Pláž: Oblázková, kamenitá: asi 100 až 500 m od mobilhomů, s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je bar, sprchy a také možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení: Recepce, směnárna, restaurace, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, parkoviště, v blízkosti supermarket a obchůdky. Klienti mohou využívat venkovní bazén v hotelech Mimosa/Hedera/Narcis - lehátka zdarma, slunečníky za poplatek.

Sport a zábava: Potápění, půjčovna lodí, kol a skútrů, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fotbal, basketbal, handbal, volejbal, večery s živou hudbou na terase, animační programy pro děti i dospělé. Klienti také mohou využívat venkovní bazén v hotelech Mimosa/Hedera/Narcis. Letovisko je bohaté na společenské vyžití.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek na místě). Platí se zvlášť za pobyt mazlíčka a zvlášť za úklid po něm.

Stravování

Vlastní nebo polopenze formou bufetu. Stravování probíhá v hotelové restauraci, v ceně polopenze je zahrnut 1 nápoj. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací. Možnost dokoupení plné penze.

Ubytování

Kapacita : 2, 3, 4 až 5-lůžkový mobilhome: 50
Celkem osob: 250

Ubytování je zajištěno v moderně vybavených mobilhomech pro 2-4 osoby s polopenzí a pro 4-6 osob bez stravy o rozloze cca 19-40 m2. Bližšší popis každého typu mobilhomu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

M.HOME2

Obsazenost 2 osoby, mobilhome pro 2 osoby s polopenzí (povoleno pouze 2 dosp. osoby), 2-lůžkový pokoj, sprcha, WC, klimatizace, terasa. Nelze ubytovat 1 dospělého a 1 dítě do 15 let, možnost pouze pro 2 dospělé osoby.

M.HOME3

Obsazenost 3 osoby, mobilhome pro 3 osoby s polopenzí (povoleno 2 dosp. osoby+1 dítě), 3-lůžkový pokoj, sprcha, WC, klimatizace, terasa.

M.HOME4

Obsazenost 4 osoby, mobilhome pro 4 osoby s polopenzí (povoleno 2 dosp. osoby+2 děti nebo 3 dosp.os.+1 dítě), 4-lůžkový pokoj, sprcha, WC, klimatizace, terasa.

M.HOME5

Obsazenost 4-5 osob, mobilhome pro 4-5 osob o rozloze asi 20-24 m2, 2 dvoulůžkové pokoje a 1 přistýlka, obývací místnost s kuch. koutem, jídelnou, gaučem, sprcha, WC, TV/SAT, klimatizace, terasa.

MH LUXE 5

Obsazenost 5 osob, mobilhome DE LUXE pro 5 osob o rozloze asi 32 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuch. koutem (lednička, kávovar) a 5. lůžko, 2x sprcha, WC, TV/SAT, klimatizace, terasa.

M.HOME6

Obsazenost 6 osob, dřevěný domek pro 6 osob o rozloze asi 40 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, prostorná obývací místnost s kuch. koutem, sprcha, WC, TV/SAT, klimatizace, terasa.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Rabac - Kemp Oliva ***
v cenách od 2 882 Kč do 3 902 Kč