Pula - Kemp Stoja ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Kemp Stoja
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo a ručníky, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu), služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Kemp Stoja se rozkládá na polostrůvku Stoja v Pule, jen asi 3 km od jejího historického centra. V kempu Stoja jste blízko kulturního dění největšího města Istrie Puly, ale zároveň jste v krásném přírodním prostředí mimo ruchu města. Výhledy na krásné skalnaté pobřeží Vás úchvátí. Bohaté zázemí kempu Vám připraví pohodlnou a zábavnou dovolenou.

Vzdálenost od moře : asi 20 m

asi 3000

Pláž: Oblázková a skalnatá: přímo u kempu, na pláži jsou sprchy. Kemp se rozkládá na polostrůvku s několika krásnými oblázkovými (vhodné i pro rodiny s dětmi) a skalnatými plážemi. Některé z pláží jsou přístupné i pro pejsky.

Vybavení: A la carte restaurace Mediteran (speciality z masa a ryb, těstoviny, pizza,...), bar Stoja (sendviče, zmrzlina, teplé a studené nápoje,...), směnárna, supermarket, obchůdek se suvenýry, kiosek, Wi-Fi na recepci (zdarma), prádelna, půjčovna kol a skútrů (otevřena červen-září), masáže, dětské hřiště, parkování. Bohaté zázemí pro různé sporty - basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, potápění, vycházkové a běžecké trasy, v okolí také cyklotrasy. Animační programy (v angličtině) pro dospělé, miniklub pro děti.

Sport a zábava: Bohaté sportovní zázemí - půjčovna kol a skútrů (otevřena červen-září), basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, potápění, vycházkové a běžecké trasy, v okolí také cyklotrasy. Animační programy pro děti i dospělé. V Pule bohaté kulturně-spoločenské vyžití.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (max. 1 zvíře/mobilhome; na vyžádání, za poplatek).

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurace přímo v kempu.

Ubytování

Kapacita : 5-lůžkový mobile home: 127
Celkem osob: 635

Kemp Stoja nabízí příjemné ubytování v 5-lůžkových mobilhomech, s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením a terasou, za poplatek možnost klimatizace. Některé mobilhomy jsou orientované na mořskou stranu. Bližší popis jednotlivých typů mobilehomů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME 5

Obsazenost 2-5 osob, 5-lůžkový mobilhome s kuch. koutem a soc. zařízením. Možnost klimatizace.

M.HOME 5 M

Mobilehome orientovaný na mořskou stranu; obsazenost 2-5 osob, 5-lůžkový mobilhome s kuch. koutem a soc. zařízením. Možnost klimatizace.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Pula - Kemp Stoja ***
v cenách od 1 776 Kč do 5 516 Kč