Rimini / Marina Centro - Rezidence Eurogarden ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Rimini Marina Centro
Ubytování: Rezidence Eurogarden
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, týdenní výměna povlečení, 2-3 krát v týdnu výměna ručníků, půjčení kol, užívání bazénu (od půlky května do konce září), závěrečný úklid, služba telefonní asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Moderní a elegantní rezidence EUROGARDEN se nachází cca 100 m od moře, přímo v centru letoviska Rimini - Marina Centro. V okolí rezidence se nachází řada restaurací, barů, obchůdků, zmrzlináren a diskoték.

Vzdálenost od moře : asi 100 m od ubytování

50

Pláž: Písečná: s pozvolným vstupem do moře, jemný zlatavý písek. Soukromé i volně přístupné pláže.

Vybavení: TV/SAT v kuchyni i v ložnici, trezor, telefon, fén, klimatizace (zdarma), mikrovlnná trouba (v ap. Bilo pro 4 osoby), WiFi (za poplatek). Klientům je k dispozici parkovací místo (1 místo na apartmán, zdarma), týdenní výměna povlečení (zdarma), 2-3 krát v týdnu výměna ručníků (zdarma), půjčení kol (zdarma), užívání bazénu (od půlky května do konce září).

Sport a zábava: Bohaté sportovní vyžití, jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Množství kaváren, restaurací, pizzerií, barů a diskoték. Pro děti: skluzavka, in-line bruslení, míčové hry.

Doporučujeme: San Marino: hlavní město nejstarší svobodné republiky vzdálené asi 25 km od Rimini. Starobylé centrum nabízí nejen historické památky, ale také krásný pohled na pobřeží Jadranu. Delfinárium Riccione: delfinárium, ve kterém Vás během představení přesvědčí cvičení delfíni o své inteligenci a umění. Vodní park Aquafan: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti.

Informace : check-in: 13.00-16:00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Povolena jsou malá domácí zvířata (za poplatek, na vyžádání).

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Ubytování

Vkusně a moderně zařízené apartmány typu Bilo a Trilo. Některé apartmány mají výhled na moře. K dispozici jsou apartmány pro osoby tělesně postižené.

BILO 2

obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace (červen-polovina září), telefon, TV/SAT, trezor, fén, koupelna se sprchou a wc, balkon.

BILO 3

obsazenost 3 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem (samostatné lůžko může být i v obývací místnosti), klimatizace (červen-polovina září), telefon, TV/SAT, trezor, fén, koupelna se sprchou a wc, balkon.

BILO 4

obsazenost 4 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace (červen-polovina září), mikrovlná trouba, telefon, TV/SAT, trezor, fén, koupelna se sprchou a wc, balkon.

TRILO 6

obsazenost 5-6 osob, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (v některých apartmánech je rozkládací gauč pro 2 osoby), 2 ložnice s manželským lůžkem (v některých apartmánech je navíc samostatné lůžko), klimatizace (červen-polovina září), telefon, TV/SAT, trezor, fén, koupelna se sprchou a wc, balkon.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Rimini / Marina Centro - Rezidence Eurogarden ***
v cenách od 3 112 Kč do 5 032 Kč