Cupra Marittima - Rezidence Patrizia ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Marche Cupra Marittima
Ubytování: Rezidence Patrizia
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu), služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rezidence Patrizia, postavená v roce 2006, představuje ideální místo pro rodinnou dovolenou. Nachází se méně než 100 m od moře, kousek od přímořské cyklostezky, která spojuje Cupra Marittimu s okolními letovisky.
V blízkosti rezidence vede železniční komunikace.

Vzdálenost od moře : asi 100 metrů od rezidence.

asi 250

Pláž: Písečná: asi 100 m od ubytování, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis na vyžádání/za poplatek (1x slunečník a 2 lehátka/apartmán).

Vybavení: Velmi zajímavě řešené apartmány s vlastním příslušenstvím, některé s výhledem na moře, přízemní apartmány jsou přizpůsobeny pro bezbariérový přístup, včetně vnitřního vybavení. Možnost zajištění internetu, praní prádla a zapůjčení jízdních kol (za poplatek 3 EUR/hod). Naproti rezidenci je plocha na cvičení včetně elektrické zásuvky, tudiž je tato rezidence vhodná i pro skupiny např. s aerobicem či zumbou.

Sport a zábava: Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, windsurfing. V centru bohaté společenské vyžití (asi 20 -100 m) - kavárny, retaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo a bohaté nákupní možnosti.

Doporučujeme: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží), programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Informace : check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Kapacita : 3-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 16
7-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 85

Rezidence Patrizia nabízí příjemné ubytování v apartmánech s menším balkonem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4+1

obsazenost 2 až 5 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, menší balkon. Topení, mikrovlnná trouba, fén. Možnost bezbariérového apartmánu. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6+1

obsazenost 4 až 7 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky nebo palanda, soc. zařízení, menší balkon. Topení, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, fén. Některé apartmány mají výhled na moře. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Cupra Marittima - Rezidence Patrizia ***
v cenách od 2 601 Kč do 4 952 Kč