Lido Adriano - Villaggio Long Beach Village ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Emilia Romagna Lido Adriano
Ubytování: Villaggio Long Beach Village
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, klimatizace, TV, Wi-Fi, pračka, topení, parkovací místo (1 místo/AP), služba telefonní asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Oblíbený komplex LONG BEACH VILLAGE, postavený v roce 2005, se nachází cca 50 m od moře v letovisku Lido Adriano. Komplex Long Beach je opravdovým rájem pro děti a skvělým odpočinkem pro dospělé. Naprosto ideální pro rodiny.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od komplexu.

100

Pláž: Písečná: s pozvolným vstupem do moře, jemný okrový písek.

Vybavení: Bazén se solární terasou (v provozu od půlky května do 20. září) a dětské brouzdaliště. Slunečníky a lehátka jsou zde zdarma. Přímo před pláží je hřiště pro děti, kde si mohou zahrát basketbal, volejbal a stolní tenis. Pro děti je k dispozici i místnost, kde si mohou hrát. Na pláži jsou klientům k dispozici slunečník + 2 lehátka na apartmán (zdarma) a 3 beach volejbalová hřiště (též zdarma). Klientům je k dispozici parkovací místo uvnitř komplexu.

Sport a zábava: Komplex Long Beach je opravdovým rájem pro děti se skvělým odpočinkem pro dospělé. Bazén se solární terasou, dětské brouzdaliště, hřiště pro děti, basketbal, volejbal a stolní tenis. Možnost zapůjčení jízdních kol (za poplatek).

Doporučujeme: Delfinárium Riccione: delfinárium, ve kterém Vás během představení přesvědčí cvičení delfíni o své inteligenci a umění. Vodní park Aquafan: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti. Dále nabízí vylety do Ravenny (13 km), San Marino(60 km), Benátky (140 km), Florencie (150 km) a mnoho uměleckých a přírodních zajimavostí Ravenny.

Informace : check-in: 14.00-19.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Povolena jsou malá domácí zvířata (za poplatek, na vyžádání).

Stravování

Vlastní. Dále doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Ubytování

Apartmány pro 2-5 osob s klimatizací, kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem, povlečením, ručníky a WiFi. K dispozici jsou též společné pračky (zdarma). Přízemní apartmány mají předzahrádku, patrové balkony.

BILO 2

Obsazenost 2 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, TV/SAT, klimatizace, trezor, telefon , soc. zařízení, balkon nebo zahrádka.

BILO 3

Obsazenost 3 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a samostatným lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, TV/SAT, klimatizace, trezor, telefon , soc. zařízení, balkon nebo zahrádka.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a 2 samostanými lůžky, ložnice s manželským lůžkem, TV/SAT, klimatizace, trezor, telefon , soc. zařízení, balkon nebo zahrádka.

BILO 5

Obsazenost 5 osob: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a 2 samostanými lůžky, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem (v některých AP je samostatné lůžko v obývací části), TV/SAT, klimatizace, trezor, telefon , soc. zařízení, balkon nebo zahrádka.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Lido Adriano - Villaggio Long Beach Village ***
v cenách od 3 222 Kč do 6 026 Kč