Baška Voda - Hotel Horizont ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Hotel Horizont
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, volný vstup do fitness a bazénů, úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Čtyřhvězdičkový renovovaný hotel Horizont leží přímo na promenádě oblíbeného letoviska Baška Voda, v hustém borovicovém lese. Do centra městečka je vzdálený asi 200 metrů. Hotel byl postaven v roce 1977 a v roce 2006 byl kompletně renovován. Překrásná oblázková pláž je vzdálena od hotelu pouhých 50 metrů, neleznete zde velké množství plážových a vodních atrakcí. Horizont je tou pravou volbou pro komfortní ubytování a relaxační pobyt.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od hotelu.

200

Pláž: Oblázková: asi 50 m od hotelu překrásná pláž s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů.

Vybavení: Recepce, výtah, aperitiv-café bar, restaurace a la carte, taverna, obchůdek se suvenýry, směnárna, internetový koutek, prádelna. Dále zde zde nalezente venkovní a vnitřní bazén, , mini golf, stolní tenis, kulečník, fitness, wellness centrum, pro hosty je připraveno hlídané parkoviště (za poplatek 5 EUR/den, hradí se na místě).

Sport a zábava: V hotelu můžete využít služeb bazénu, fitness a wellness centra. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, minigolf, hřiště pro házenou, fotbalové hřiště. V centru letoviska restaurace, kavárny, bohaté kulturně-společenské vyžití. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, pískoviště.

Doporučujeme: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in 14.00 hod. / check-out: 12.00 hod.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře s obsluhou - výběr z několika druhů menu, předkrmy, zákusky a saláty formou bufetu. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 1-lůžkový pokoj: 5
2-lůžkový pokoj: 151
Přistýlka: 20
Celkem osob: 327

Hotel Horizont nabízí ubytování v luxusních klimatizovaných dvoulůžkových pokojích některé s možností jedné přistýlky. Většina pokojů má balkon, některé jsou s výhledem na moře a jiné s výhledem na horský masiv Biokovo. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/1

Obsazenost 1 osoba. Jednolůžkový pokoj, vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem na hory.

P 1/2 E

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ ECONOMY s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor.

P 1/2 B

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ STANDARD s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem do parku.

P 1/2 BM

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ STANDARD s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem na moře.

P 1/2 BP

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ SUPERIOR s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem do parku.

P 1/2+1 BP

Obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ SUPERIOR s možností přistýlky s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem do parku.

P 1/2 sup

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ SUPERIOR s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem na moře.

P 1/2+1sup

Obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj typ SUPERIOR s možností přistýlky s vlastním soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, fén, telefon, minibar, trezor, balkon s výhledem na moře.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Baška Voda - Hotel Horizont ****
v cenách od 8 446 Kč do 11 331 Kč