Makarska - Apartmány Makarska ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Makarska
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Apartmánové domy ("no name") jsou různě rozmístěny v turisticky velmi zajímavé části letoviska, ve vzdálenosti max. do 1 500 m od moře a max. 1 500 m od centra, které nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Vzdálenost od moře : do 1 500 m od apartmánů.

1 500

Pláž: Oblázková: max. 1 500 metrů od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.
Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou.
V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Vybavení: Standardně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím. Součástí každého studia a apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, většinou balkon.

Sport a zábava: Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.
S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Doporučujeme: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze.

Ubytování

Apartmány nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve dvou až osmilůžkových studiích a apartmánech, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkové studio s kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízením, většinou s balkonem.

BILO 2

Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový apartmán, ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

BILO 3

Obsazenost 3 osoby, 3-lůžkový apartmán, ložnice, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, 4-lůžkový apartmán, ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

TRILO 4

Obsazenost 4 osoby, 4-lůžkový apartmán, 2 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

TRILO 5

Obsazenost 5 osob, 5-lůžkový apartmán, 2 ložnice, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

TRILO 6

Obsazenost 5 až 6 osob, 6-lůžkový apartmán, 2 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

QUADRI 6

Obsazenost 6 osob, 6-lůžkový apartmán, 3 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

QUADRI 7

Obsazenost 7 osob, 7-lůžkový apartmán, 3 ložnice, obývací místnost se 7. lůžkem a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

QUADRI 8

Obsazenost 8 osob, 8-lůžkový apartmán, 3 nebo 4 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, většinou s balkonem.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Makarska - Apartmány Makarska ***
v cenách od 3 136 Kč do 3 192 Kč