Bibione Lido del Sole - Rezidence Ranieri ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko
Ubytování: Rezidence Ranieri
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
Pozn.: v případě předání neuklizeného apartmánu je poplatek v patřičné výši stržen z vratné kauce
Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rekonstruovaná apartmánová rezidence Ranieri leží v klidné části Lido del Sole, ideální pro relaxaci a odpočinek. Je vhodným výběrem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi a mladé páry nebo skupinky. Od centra, bohatého na kulturní a společenský život, je vzdálená asi 500 m. Rezidence svým komfortem a kvalitou služeb uspokojí i náročnější klientelu. Je tvořena ze 3 pater a každý apartmán je komfortně zařízen.

Vzdálenost od moře : asi 50 metrů od rezidence.

Pláž: Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis za poplatek. (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Vybavení: Rezidence nabízí svým hostům příjemné ubytování v apartmánech s klimatizací. Parkování v blízkosti rezidence je samozřejmostí.

Sport a zábava: Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, možnost jízdy na kolečkových bruslích, prolézačky, skákadla.

Doporučujeme: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců.

Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.

Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace : check-in: 17.00 - 20.00 hod./check-out: 7.00 - 9.00 hod.

Na místě se hradí povinná pobytová taxa 0,50 EUR/osoba/den. Možný pobyt s domácím mazlíčkem (za poplatek).
Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 3 km od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.

Stravování

Vlastní, je možno využít bohaté nabídky místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 3-lůžkový apartmán: 10
4-lůžkový apartmán: 12
5-lůžkový apartmán: 12
Celkem osob: 128

Rezidence Ranieri nabízí příjemné ubytování pro 3 až 5 osob typu MONO a BILO. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 3

Obsazenost 2 až 3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací dvoulůžko a rozkládací křeslo, TV/SAT, WIFI, trezor, soc. zařízení se sprchovým koutem, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa, parkovací stání.

BILO 4

Obsazenost 2 až 4 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, pokoj s manželským lůžkem, klimatizace, mikrovlnná trouba, WIFI, terzor, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, parkovací stání.

BILO 5

Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a 1 odděleným lůžkem, klimatizace, mikrovlnná trouba, WIFI, trezor, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, parkovací stání.

TRILO 7

Obsazenost 5 až 7 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a 1 odděleným lůžkem, ložnice se dvěma oddělenými lůžky, klimatizace, mikrovlnná trouba, WIFI, trezor, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, parkovací stání.

TRILO 8

Obsazenost 5 až 8 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma oddělenými lůžky a patrovou posteli, klimatizace, mikrovlnná trouba, WIFI, trezor, TV/SAT, soc. zařízení se sprchovým koutem, parkovací stání.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Bibione Lido del Sole - Rezidence Ranieri ***
v cenách od 1 341 Kč do 4 792 Kč