Duče - Villa Mihaljevič ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Omiš Duće
Ubytování: Villa Mihaljevič
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Villa Mihaljevič se nachází v letovisku Duće a leží pouze 80m od krásné písečné pláže. Villa je ideální pro strávení rodinné dovolené. Letovistko Duće je vzdáleno od Omiše asi 2,5 km. Nachází se zde spousta kaváren, restaurací a obchůdků.

Vzdálenost od moře : asi 80 m od vily.

2500

Pláž: Písečná: asi 80 m od vily. Pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení, parkování a možnost využití grillu.

Sport a zábava: Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 2
3-lůžkový apartmán: 3
4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 17

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2 až 4-lůžkové apartmány typu MONO a BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, apartmán 26 m2 ve II. a III. patře, místnost se 2 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře, TV SAT. Klimatizace za poplatek.

MONO 3

Obsazenost 3 osoby, apartmán 33 m2 ve II. a III. patře, místnost se 3 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře, TV SAT. Klimatizace za poplatek.

MONO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán 39 m2 ve II. a III. patře, místnost se 2 lůžky a palandou (vhodná pro děti do 12 let) a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na hory, TV SAT. Klimatizace za poplatek.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán 39 m2 ve III. patře, 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře, TV SAT. Klimatizace za poplatek.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Duče - Villa Mihaljevič ***
v cenách od 3 051 Kč do 3 390 Kč