Omiš - Villa Milkovič ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Villa Milkovič
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Villa Milkovič se nachází přímo ve známém letovisku Omiš, ve vzdálenosti asi 300 m od krásné píšečné pláže, která je lemována křišťálově čistým, průzračným mořem. V blízkosti vily se nacházejí obchody a restaurace (asi 100-200 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Vzdálenost od moře : asi 300 m od vily.

300

Pláž: Písečná: asi 300 m od vily. Pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení.

Sport a zábava: Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 2
3-lůžkový apartmán: 2
4-lůžkový apartmán: 2
Celkem osob: 18

Villa Milkovič nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2 až 4-lůžkové apartmány typu MONO a BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, apartmán 18 m2 v I. i ve II. patře, místnost se 2 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon, TV SAT. Možnost přikoupení klimatizace.

MONO 3

Obsazenost 3 osoby, apartmán 20 m2 v I. i ve II. patře, místnost se 3 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon, TV SAT. Možnost přikoupení klimatizace.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán 38 m2 v I. i ve II. patře, 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon, TV SAT. Možnost přikoupení klimatizace.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Omiš - Villa Milkovič ***
v cenách od 2 871 Kč do 4 490 Kč