Tučepi - Penzion Villa Vinka ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Penzion Villa Vinka
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, pobytová taxa, klimatizace, parkování, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Rybářské městečko Tučepi je obklopené borovicovými lesy, olivovými háji a nádhernými oblázkovými plážemi s průzračnou vodou. Nacházejí se zde moderní hotely, kavárny a zahradní restaurace s možností ochutnávky dalmátských specialit. Krásu městečka tvoří také pohoří Biokovo s nejvyšší horou sv. Jure (1762 m). Původně se ves rozkládala vysoko nad mořem. Zdejší osídlení sahá do antické doby, což dokumentují sloupy vestavěné do románsko-gotického kostela sv. Jiřího, náhrobní kameny i patrné fragmenty zdiva v barokním kostelíku na hřbitově.
Villa Vinka se nachází v blízkosti hotelu Alga, nedaleko sportovního centra.

Vzdálenost od moře : asi 200 m

900

Pláž: Oblázková - asi 200 m od villy, lemovaná borovicemi, vhodná i pro děti. Pozvolný přístup do moře.

Vybavení: Recepce, parkoviště, Wi-Fi (v prostoru recepce). V centru letoviska restaurace, obchody, kavárny.

Sport a zábava: Dětské hřiště, půjčovna šlapadel, vodní sporty, tenisové kurty, fotbalové hřiště, možnost výletů lodí i autobusem do okolí.

Doporučujeme: Makarska: centrum Makarské riviéry vzdalené asi 15 km od Brely, s barokním náměstím, katedrálou sv. Marka, františkánským klášterem s bohatou malakologickou sbírkou a jedinečnou přístavní promenádou. Podgora: její promenáda s množstvím obchůdků, restaurací a kavárniček ji řadí mezi nejhezčí letoviska na Jadranu. V obci vyvěrá několik sladkovodních pramenů a léčivý pramen Klokun. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojený s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový pokoj: 75
Přistýlka: 20
Celkem osob: 170

Villa Vinka nabízí komfortní ubytování penzionového typu. Pokoje jsou nově a moderně vybaveny, mají vlastní WC, sprchu, klimatizaci, ledničku, SAT/TV, balkon nebo terasu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/2 B

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením, klimatizace, TV/SAT, lednice, balkon.

P 1/2+1 BM

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, sociální zařízení, klimatizace, TV/SAT, lednice, balkon. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Tučepi - Penzion Villa Vinka ***
v cenách od 7 190 Kč do 9 690 Kč