Gradac - Villa Diana ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Villa Diana
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo a ručníky, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkování, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Villa Diana se nachází asi 90 m od překrásné oblázkové pláže, s pozvolným přístupem do moře. Je vhodná především pro rodiny s malými dětmi a také pro ty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v klidném prostředí. V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala.

Vzdálenost od moře : asi 90 m od vily.

asi 450

Pláž: Oblázková: asi 90 m od vily, s drobným oblázky, vhodná pro děti. S pozvolným přístupem do moře.

Vybavení: Moderně zařízené apartmány, parkování přímo v objektu, zahrádka s možností posezení.

Sport a zábava: Tobogán na pláži, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost lodních výletů. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.

Doporučujeme: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaně (formou bufetu), večeře nebo polopenze. Stravování probíhá v hotelu Sunce (asi 350 m od villy).

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 6

Villa Diana nabízí ubytování v moderně zařízených velkých apartmánech s TV/SAT, lednicí Wi-Fi a s prostornými balkony směrem k moři. Apartmány typu MONO 2, BILO 3-4 a TRILO 4 jsou s možností klimatizace (hradí se na místě). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, studio, místnost s manželskou postelí a s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, sociální zařízení, balkon. Možnost klimatizace.

BILO 3-4

Obsazenost 3-4 osoby, 3 lůžka a 1 přistýlka, ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, sociální zařízení, posezení v malé zahrádce.

TRILO 4

Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, 2 soc. zařízení, balkon. Možnost klimatizace.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Gradac - Villa Diana ***
v cenách od 2 790 Kč do 4 959 Kč