Alba Adriatica - Rezidence Leopardi ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Alba Adriatica
Ubytování: Rezidence Leopardi
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, klimatizace (1.7.-26.8., v ostatních termínech za poplatek), parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
Poznámka: závěrečný úklid se hradí v případě předání neuklizeného apartmánu
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Příjemná apartmánová rezidence se nachází v klidné uličce v blízkosti centra města Alba Adriatica. Před domem se nachází prostor vhodný pro cvičení (aerobic apod.). Rezidence je vhodnou volbou pro letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem lákají k různým sportovním aktivitám. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem na komfortní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře : asi 250 m od rezidence.

asi 300

Pláž: Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Vybavení: Vkusně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením a balkonem, TV, pračka, klimatizace (za poplatek), parkovací místo. Ve městě je spousta obchodů s módními doplňky, potravinami, restaurace a kavárničky.

Sport a zábava: Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Doporučujeme: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapartk Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový apartmán MONO: 2 2-lůžkový apartmán BILO: 1
4-lůžkový apartmán BILO: 4 6-lůžkový apartmán TRILO: 8
Celkem osob: 70

Rezidence Leopardi nabízí možnost příjemného ubytování v moderních apartmánech pro 2 až 6 osob. Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.

MONO 2

obsazenost 2 osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon.

BILO 4

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6

obsazenost 4 až 6 osob, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

BILO 2

obsazenost 2 osoby, ložnice s manželským lu°žkem, obývací místnost s kuchynˇským koutem, koupelna, terasa. TV, pracˇka.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Alba Adriatica - Rezidence Leopardi ***
v cenách od 1 352 Kč do 6 190 Kč