Bibione Spiaggia - Rezidence Bristol **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko
Ubytování: Rezidence Bristol
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Tato třípatrová apartmánová rezidence je situována v blízkosti dlouhé písečné pláže a asi 100 metrů od obchodní pěší třídy živého středu Bibione. Je obklopena kvetoucí i zelenou subtropickou vegetací, zpříjemňující každý den Vaší dovolené. Letovisko Bibione patří mezi nejznámější severoitalská letoviska s obrovským množstvím zábavy a kulturního vyžití. Pro svou širokou zlatou pláž je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od rezidence.

Pláž: Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady k zakoupení v agentuře. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Vybavení: Hostům je k dispozici výtah a samozřejmostí je i parkoviště. Apartmán typu MONO 3AC má navíc klimatizaci.

Sport a zábava: Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, bruslení, půjčovna šlapadel na pláži. Pro děti: na pláži jsou prolézačky a kolotoče a další atrakce.

Doporučujeme: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice. Benátky: okouzlující Benátky - město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace : check-in: 17.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Na místě se hradí povinná pobytová taxa 0,50 EUR/osoba/den. Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek).
Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 1 km od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ubytování

Kapacita : 3-lůžkový apartmán: 60
Celkem osob: 180

Rezidence Bristol nabízí příjemné ubytování v jednoduše zařízených apartmánech. Nabízíme Vám možnost ubytování ve třílůžkových apartmánech typu MONO, bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

MONO 3

obsazenost 2 až 3 osoby, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládacím lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.

MONO 3AC

obsazenost 2 až 3 osoby, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a rozkládacím lůžkem, klimatizace, vlastní soc. zařízení, malý balkon, parkovací místo.

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Bibione Spiaggia - Rezidence Bristol **
v cenách od 1 776 Kč do 6 390 Kč