Bibione Spiaggia - Villaggio Tivoli ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko
Ubytování: Villaggio Tivoli
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, parkovací místo, garanční pojištění
Pozn.: v případě předání neuklizeného apartmánu je poplatek v patřičné výši stržen z vratné kauce
Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Oblíbené rezidenční středisko leží na klidném místě v oblasti Bibione Spiaggia. Je obklopeno piniovým hájem a zelení, jejíž polostín zde vytváří příjemný odpočinek v době vaší dovolené. Asi 15 min. procházkou se dostanete do centra, které je bohaté na kavárny, restaurace, diskotéky. Součástí střediska je i venkovní bazén. Dvoupatrové nebo přízemní vilky jsou nově a moderně vybavené.

Vzdálenost od moře : asi 500 metrů od komplexu.

350

Pláž: Písečná: asi 500 metrů od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) za poplatek od čtvrté řady. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s kuchyňským koutem, TV/SAT, soc. zařízením, zahrada s bazénem pro děti a dospělé, tenisové hřiště (za poplatek), parkoviště.

Sport a zábava: Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky.
Pro děti: lunapark, bazén pro děti, prolézačky, skákadla, in-line buslení.

Doporučujeme: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců.
Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.
Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Na místě se hradí povinná pobytová taxa 0,50 EUR/osoba/den.
Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek).

Stravování

Vlastní, můžete využít bohaté nabídky místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 5
5-lůžkový apartmán: 3
6-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 65

Villaggio Tivoli nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu a možnost ubytování ve čtyř, pěti a šestilůžkových apartmánech. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

MONO 4

obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 rozkládací dvoulůžka, koupelna, rezervované parkovací místo. Klimatizace a mikrovlnná trouba.

BILO 5

obsazenost 3 až 5 osob, ložnice s manželským lůžkem a palandou nebo se samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna, rezervované parkovací místo. Tento typ apartmánu může být klasický jednopodlažní, nebo dvoupatrový. Klimatizace a mikrovlnná trouba.

TRILO 6

obsazenost 4 až 6 osob, mezonetový apartmán: v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem; v 1. patře dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky, koupelna, balkon a rezervované parkovací místo. Klimatizace a mikrovlnná trouba.

TRILO 7

obsazenost 4 až 7 osob, mezonetový apartmán: v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem; v 1. patře dvoulůžková ložnice, pokoj se třemy lůžky, koupelna, balkon a rezervované parkovací místo. Klimatizace a mikrovlnná trouba.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Bibione Spiaggia - Villaggio Tivoli ****
v cenách od 1 701 Kč do 1 912 Kč