Martinsicuro - Kemp Duca Amedeo-mobilhome ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Martinsicuro
Ubytování: Kemp Duca Amedeo-mobilhome
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz Inforservis), nápoj ke stravě zdarma.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový mobilhome: 16
Přistýlka: 32
Celkem osob: 96

Ubytování je zajištěno v mobilhomech se 2 samostatnými ložnicemi, vybavenou kuchyňkou (lednice s mrazákem, plynový sporák, mikrovlnná trouba) s možností rozkládacího gauče pro 5. a 6. osobu (vhodné pro 2 děti do 12 let), vlastním soc. zařízením, klimatizace (za poplatek). Součástí vybavení je i venkovní terasa se zahradním nábytkem. Bližší popis mobilhomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME4+2

obsazenost 4 až 6 osob, mobilhome s možností 1-2 přistýlek (vhodné pro děti do 12 let). Dvě samostatné ložnice, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace (za poplatek), venkovní posezení. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.

Popis

Poloha: Kemp Duca Amedeo leží v těsné blízkosti nádherné písčité a více než 60 metrů široké pláže, v klidnější části letoviska Martinsicuro, asi 900 metrů od centra. Umístění mobilhome v polostínu místní vegetace zaručuje strávení pohodlné dovolené. K vybavení kempu patří recepce, sociální zařízení na standardní úrovni.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od kempu.

900

Pláž: Písečná: v těsné blízkosti kempu (asi 50 m od recepce, přes promenádu) s pozvolným vstupem do moře, soukromá pláž s možností zapůjčení plážového servisu (za poplatek) nebo nedaleko volné přístupná pláž s bohatým výběrem sportovního vyžití - beach volejbal, prolézačky, v hlavní sezóně animační program. Vhodné pro rodiny s dětmi. Možnost zapůjčení plážového servisu (slunečníky a lehátka) - za poplatek (40-65 EUR/týden - dle sezony) - nutno nahlásit předem!

Vybavení: V kempu je k dispozici bazén se skluzavkou a hydromasáží (vstup s koupací čepicí, otevřený do 18.9.), recepce, půjčovna jízdních kol (asi 5 EUR/den), Wi-Fi internet (asi 5 EUR/týden), dětské hřiště.

Sport a zábava: Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či kolečkových bruslích, v městečku a na pláži skákadla pro děti, beach volejbal. V kempu možnost využít zdarma bazén a skluzavku. Společenské vyžití - večery je možné trávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Martinsicuro - Kemp Duca Amedeo-mobilhome ***
v cenách od 1 520 Kč do 4 724 Kč