Medulin - Kemp Kažela **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Kemp Kažela
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, ručníky, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu), služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Turistický komplex Kažela leží asi 3 km od centra letoviska Medulin a asi 10 km od Puly. Rozprostírá se na ploše 110 ha a je obklopený krásnou přírodou. Nabízí bohaté možnosti na sport i zábavu.

Vzdálenost od moře : asi 100-300 m.

asi 3 000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: přímo u rezortu, místy travnatá, asi 3 km dlouhá pláž pouze pro hosty rezortu. Možnost plážového servisu (za poplatek). Poblíž komplexu Kažela je také FKK pláž.

Vybavení: Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu (za poplatek), multifunkční sportovní hřiště (tenis, minifotbal, házená, volejbal), plážový volejbal, minigolf, potápěčské centrum, 6 fotbalových hřišť, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé. Restaurace (a la carte), coffee bary, pizzerie, fast food, plážový snack bar, supermarket, obchod se suvenýry, stanice první pomoci. Parkování je pro hosty komplexu zdarma.

Sport a zábava: Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), multifunkční sportovní hřiště (tenis, minifotbal, házená, volejbal), plážový volejbal, minigolf, potápěčské centrum, 6 fotbalových hřišť, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, animační programy. Restaurace, coffee bary, pizzerie, fast food, plážový snack bar. V Medulinu bohaté možnosti k zábavě – diskotéky, taneční terasy, v sezoně živá hudba. Možnost výletů do Puly (veřejný autobus jezdí v sezoně každou hodinu, jednosměrný lístek cca 2 EUR/osoba). Pro děti: dětské hřiště, animační programy, v Medulinu zábavní park pro děti.

Doporučujeme: Pula: největší město Istrie s antickými památkami, jejichž dominantou je třetí největší římský amfiteátr na světě z I. stol. Rovinj: nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie. Brijunské ostrovy: národní park, který je tvořen 2 velkými a 13 malými ostrůvky. Nachází se zde jedno z nejstarších golfových hřišť.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (max. 1 zvíře/mobilhome; na vyžádání, za poplatek).

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurací přímo v resortu.

Ubytování

Kapacita : 5-lůžkový mobile home: 30
Celkem osob: 150

Resort Kažela nabízí příjemné ubytování v 5-lůžkových mobilhomech, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za poplatek), soc. zařízením a terasou. Možnost ubytování v mobilhomu v první linii u moře! Bližší popis jednotlivých typů mobilhomů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

M.HOME 5

Obsazenost 3-5 osob, asi 22 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s pohovkou (možnost spaní pro pátou osobu), kuch. kout, soc. zařízení, terasa. Možnost klimatizace (za poplatek).

M.HOME 5 M

Mobilehome v 1. linii u moře; obsazenost 3-5 osob, asi 22 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s pohovkou (možnost spaní pro pátou osobu), kuch. kout, soc. zařízení, terasa. Možnost klimatizace (za poplatek).

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Medulin - Kemp Kažela **
v cenách od 1 692 Kč do 5 672 Kč