Umag - Village Polynesia ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Village Polynesia
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní. Možnost přikoupení snídane nebo polopenze.

Ubytování

Village Polynesia nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu a možnost ubytování v nerenovovaných 3-5lůžkových apartmánech a 2-5 lůžkových bungalovech, bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 3

Obsazenost 3 osoby, studio se 3 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem a jídelnou, soc. zařízení, TV/SAT, balkon/terasa.

BILO 3

Obsazenost 3 osoby, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s 3. lůžkem, kuch. koutem a jídelnou, soc. zařízení, TV/SAT, balkon/terasa.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuch. koutem a jídelnou, soc. zařízení, TV/SAT, balkon/terasa.

BILO 5

Obsazenost 5 osob, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s 3 lůžky, kuch. koutem a jídelnou, soc. zařízení, TV/SAT, balkon/terasa.

BGW 1/2

Obsazenost 2 osoby, bungalov se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, terasa.

BGW 1/4

Obsazenost 4 osoby, bungalov s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost se 2 lůžky, kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, terasa.

BGW 1/5

Obsazenost 5 osob, bungalov s 1 dvoulůžkovou a 1 jednolůžkovou ložnicí, obývací místnost s gaučem pro 1-2 osoby, kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, terasa.

Popis

Poloha: Středověké městečko Umag je prvním turistickým střediskem na západní straně Istrie při cestě ze severu. Typické pro jeho okolí je členité pobřeží s mnoha poloostrůvky, borovými lesíky a bohatou středomořskou vegetací. Village Polynesia se nachází při pobřeží, asi 3 km od centra města Umag.

Vzdálenost od moře : asi 100-500 m od komplexu.

asi 3000

Pláž: Kamenitá, betónová: vzdálená asi 100-500 m od apartmánů. Upravené plochy na opalování, pozvolný vstup do moře. Na pláži jsou tobogány, snack bar. Na konci pláže je pláž FKK a speciální pláž pro psy.

Vybavení: V komplexu – restaurace, kavárna, pizzerie, fast food, venkovní bazén, dětský bazén - oba se sladkou vodou, parkování v rámci objektu (bezplatně), internetový koutek na recepci (za poplatek). V blízkosti jsou různé stánky, obchody, supermarket, ambulance. Sportovní aktivity, taneční večery, mini-klub.

Sport a zábava: Venkovní bazén, tenisové kurty (nachází se v blízkosti, 14 otevřených a 2 kryté dvorce), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, pronájem vodních rekvizit, půjčovna kol, vodní sporty, bazén pro děti. V blízkosti se nachází několik hřišť pro míčové hry včetně samostatné cvičební plochy pro aerobik, zumbu apod., jezdecké centrum. Jezdí zde vláček do města Umag a zpět. Středisko zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti od 5 do 12 let je zde mini-klub. Středisko zajišťuje hudební večery s živou muzikou a různá vystoupení. V blízkosti jsou diskotéky.
Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu - tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Informace : check-in 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (menší zvíře, na vyžádání, za poplatek).

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Umag - Village Polynesia ***
v cenách od 2 061 Kč do 7 752 Kč