Lignano Sabbiadoro - Kemp Sabbiadoro-karavany ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lignano Lignano Sabbiadoro
Ubytování: Kemp Sabbiadoro-karavany
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, využívání sportovišť, vstup do bazénu, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz. Infoservis), nápoj ke stravě zdarma.

Ubytování

Kapacita : karavan pro 4-6 osob:11
Celkem osob: 66

Ubytování je zajištěno v karavanech, které jsou vybaveny manželským lůžkem a palandou, navíc možnost dalšího lůžka formou rozkládacího gauče (vhodné pro děti do 12 let). Vše ve vkusně vybaveném interiéru. K vybavení karavanu patří kuchyňské nádobí jídelní a varné, příbory, přikrývky a polštáře. Povlečení a prostěradla (dvoupostel rozměr 2 x 1,80 m, dvě postele na patro 1,90 x 0,60 m) z hygienických důvodů je nutné vlastní. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Karavan4+1

Obsazenost 4 až 5 osob, karavan se 4 lůžky v jedné místnosti: manželské lůžko a palanda, ve střední části karavanu je možnost rozložení gauče pro další 1 osobu (doporučujeme zejména pro děti). Úložné prostory a šatní skříň, kuchyňský kout, lednice. Karavany mají elektrické osvětlení a zásuvku 220 V. Před každým karavanem je k dispozici plastový nábytek (stůl, židle) a přístřešek. Sociální zařízení je společné.

Popis

Poloha: Oblíbený a moderně vybavený kemp Sabbiadoro je situován v jednom z nevyhledávanějších severoitalských letovisek, které americký spisovatel Ernest Hemingway charakterizoval jako Floridu Jadranu. Oblast se pyšní 8 km dlouhými písčitými plážemi s azurově modrým mořem a nádhernou přírodou s bohatou květenou. Samotný kemp má velice zajímavou polohu – nachází se pod vzrostlými piniemi, asi 250 m od pláže a asi 500 m od centra letoviska s bohatou nabídkou společenského a kulturního vyžití.

Vzdálenost od moře : asi 250 m

do 2 000

Pláž: Písečná: asi 250 m od recepce kempu - nádherná písčitá pláž s pozvolným přístupem do moře. Pláž nabízí volejbalová hřiště a možnost pronájmu lehátek a slunečníků.

Vybavení: Bazén (25 m), menší krytý bazén s hydromasáží a vyhřívaný bazén pro děti, pro klienty ADRIALANDU v ceně, součástí kempu je pizzerie, samoobslužná restaurace a supermarket. Kemp také disponuje velkým sportovním zázemím pro cvičení, míčové sporty a spoustou atrakcí pro všechny věkové skupiny – tenisové kurty, minigolf. Parkovací místa (1. automobil zdarma, 2. automobil za poplatek; na vyžádání, hrazeno na místě).

Sport a zábava: Animační programy, vodní park Aquasplash, lunapark, ZOO, dětský zábavní park, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky. Centrum Lignana patří k nejnavštěvovanějším na Jadranu. Pro děti: bazén pro děti, in-line bruslení, houpačky.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE VELMI OBLÍBENÝCH PROSTORNÝCH STANECH A MOBILHOMECH, KTERÉ KEMP SABBIADORO TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 18IT0001 (Kemp Sabbiadoro - stany) a 18IT0002 (Kemp Sabbiadoro - mobilehome).

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Lignano Sabbiadoro - Kemp Sabbiadoro-karavany ***
v cenách od 2 664 Kč do 5 290 Kč