Lignano Sabbiadoro - Kemp Sabbiadoro - mobilhome ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lignano Lignano Sabbiadoro
Ubytování: Kemp Sabbiadoro - mobilhome
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x plná penze, spotřeba el. energie, využívání sportovišť, vstup do bazénu, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Plná penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz. Infoservis), nápoj ke stravě zdarma.

Ubytování

Ve čtyřlůžkových mobilhomech, bez klimatizace a kuchyňky, 2 ložnice. Jedna ložnice má manželské lůžko, druhá ložnice má palandu (vhodná pro děti do 12 let). Mobilhome má verandu se zahradním nábytkem pro 4 osoby. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

M.HOME 4

Obsazenost 4 osoby, 11 m2, dvě ložnice (jedna ložnice má manželské lůžko, druhá ložnice má palandu - vhodná pro děti do 12 let), vlastní soc. zařízení, bez klimatizace a kuchyně. Mobilhome má verandu se zahradním nábytkem pro 4 osoby.

Popis

Poloha: Oblíbený a moderně vybavený kemp Sabbiadoro je situován v jednom z nevyhledávanějších severoitalských letovisek, které americký spisovatel Ernest Hemingway charakterizoval jako Floridu Jadranu. Oblast se pyšní 8 km dlouhými písčitými plážemi s azurově modrým mořem a nádhernou přírodou s bohatou květenou. Samotný kemp má velice zajímavou polohu – nachází se pod vzrostlými piniemi, asi 250 m od pláže a asi 500 m od centra letoviska s bohatou nabídkou společenského a kulturního vyžití.

Vzdálenost od moře : asi 250 m

do 2 000

Pláž: Písečná: asi 250 m od recepce kempu - nádherná písčitá pláž s pozvolným přístupem do moře. Pláž nabízí volejbalová hřiště a možnost pronájmu lehátek a slunečníků.

Vybavení: Bazén (25 m), menší krytý bazén s hydromasáží a vyhřívaný bazén pro děti, pro klienty ADRIALANDU v ceně, součástí kempu je pizzerie, samoobslužná restaurace a supermarket. Kemp také disponuje velkým sportovním zázemím pro cvičení, míčové sporty a spoustou atrakcí pro všechny věkové skupiny – tenisové kurty, minigolf. Parkovací místa (1. automobil zdarma, 2. automobil za poplatek; na vyžádání, hrazeno na místě).

Sport a zábava: Animační programy, vodní park Aquasplash, lunapark, ZOO, dětský zábavní park, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky. Centrum Lignana patří k nejnavštěvovanějším na Jadranu. Pro děti: bazén pro děti, in-line bruslení, houpačky.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE STANECH A KARAVANECH, KTERÉ KEMP SABBIADORO TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 18IT0001 (Kemp Sabbiadoro - stany) a 18IT0003 (Kemp Sabbiadoro - karavany).

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Lignano Sabbiadoro - Kemp Sabbiadoro - mobilhome ***
v cenách od 3 596 Kč do 6 560 Kč