Umag - Hotel Adriatic **

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Hotel Adriatic
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, pobytová taxa, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Středověké městečko Umag je prvním turistickým střediskem na západní straně Istrie při cestě ze severu. Typické pro jeho okolí je členité pobřeží s mnoha poloostrůvky, borovými lesíky a bohatou středomořskou vegetací. Co se týče historie Umagu, tak jako celá Istrie i toto městečko náleželo Římanům. Jméno Umag je tedy původní jméno zakladatele města Umacuse. Okolí je bohaté na vinohrady, ze kterých se stáčí vynikající isterské víno.
Hotel Adriatic se nachází cca 2 km od centra města, ve středisku Punta, v blízkosti moře. Na vzhledu hotelu se projevuje vliv doby, kdy byl postaven, jelikož jde o 9-tipodlažní betonovou stavbu.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od hotelu.

asi 2000

Pláž: Betonová: asi 50 m od hotelu, s plochami na opalování, místy vstup pozvolný, místy hloubka.

Vybavení: Recepce, klimatizovaná restaurace, trezor na recepci, lobby bar s venkovní terasou (večery s hudbou), restaurace á la carte, klimatizovaný sál pro semináře apod. pro 30-50 osob, kadeřnický salón, internetový koutek na recepci (za poplatek). Hotel má vnitřní bazén s mořskou vodou (uzavřen v hlavní sezóně). V blízkosti se nachází obchod a lodní přístav.

Sport a zábava: Vnitřní bazén s mořskou vodou, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovny šlapadel a člunů, večery s hudbou na hotelové terase. Ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tenisovými dvorci, školou tenisu a dalšími službami, minigolf, stolní tenis. Hosté mohou využít turistický vláček do Umagu, kam vede i krásná pěší promenáda.
Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu, který je otevřen od léta 2014. Tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. K večeři neomezené množství nápojů z automatu - víno červené a bílé, voda, ovocné šťávy, pivo.

Ubytování

Hotel Adriatic nabízí jednodušší ubytování hotelového typu. Hotel Vám nabízí možnost ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se soc. zařízením a telefonem. Některé pokoje mají balkon a orientaci na mořskou stranu. Pokoje jsou jednoduše zařízeny. V nabídce jsou také rodinné čtyřlůžkové apartmány pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/1

Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj, se sociálním zařízením a telefonem.

P 1/2

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením a telefonem.

P 1/2+1

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro dítě do 12 let (na vyžádání), se sociálním zařízením a telefonem.

P 1/2 B

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem.

P 1/2+1 B

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem.

P 1/2 BM

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

P 1/2+1 BM

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, se sociálním zařízením, telefonem a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Umag - Hotel Adriatic **
v cenách od 6 290 Kč do 9 190 Kč