Pag - Povljana - Kemp Porat - BGW **

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Ubytování: Kemp Porat - BGW
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení plné penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz Infoservis), nápoj ke stravě zdarma.
Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 4 až 6-lůžkový bungalov: 8
4-lôžkový bungalov: 3
Celkem osob: 60

Kemp vám nabízí možnost ubytování ve 4-lůžkových bungalovech se 2 ložnicemi pro 2 osoby a v 6-lůžkových bungalovech se 2 ložnicemi pro 2 osoby + palandou pro 2 osoby (vhodná pro děti do 12 let). Bungalovy jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření, lednice, zahradní nábytek. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BGW 4+2

Obsazenost 4 až 6 osob, dřevěný bungalov, dvě 2-lůžkové ložnice, palanda pro 2 osoby (vhodná pro děti do 12 let), denní místnost s kuch. koutem (lednička 120-140 l s mrazícím boxem, vařič, kuchyňský stolek, osvětlení, nádoba na vodu), mikrovlnná trouba, terasa s plastovým nábytkem (stůl a židle). Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální.

BGW 4

Obsazenost 4 osoby, dřevěný bungalov, dvě 2-lůžkové ložnice, denní místnost s kuch. koutem (lednička 120-140 l s mrazícím boxem, vařič, kuchyňský stolek, osvětlení, nádoba na vodu), mikrovlnná trouba, venkovní plastový nábytek (stůl a židle). Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální.

Popis

Poloha: Kemp Porat se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s „léčivým blátem“. Písčité pláže jsou ideální pro příjemné slunění u moře. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky.

Vzdálenost od moře : asi 150 m od kempu.

asi 1 000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře. Moře: asi 150 m od kempu.

Vybavení: Recepce a informační služby, bungalovy jsou vybaveny mikrovlnou troubou. Sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny s teplou i studenou vodou) je centrální. Pro příjemné osvěžení je možno využít i venkovních sprch hned v kempu, parkování za poplatek.

Sport a zábava: V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: skákadla, prolézačky, pískoviště, dětské hřiště.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE VELMI OBLÍBENÝCH PROSTORNÝCH STANECH A NOVÝCH MOBILHOMECH, KTERÉ KEMP PORAT TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 18HR0005 (Kemp Porat - stany) nebo 18HR0008 (Kemp Porat - mobilhomy).

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Pag - Povljana - Kemp Porat - BGW **
v cenách od 1 521 Kč do 4 550 Kč