Umag - Bungalovy Kanegra **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Bungalovy Kanegra
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Vlastní doprava: 7x ubytování v bungalovu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu, lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid, pobytová taxa, parkovné Autokarová doprava: 7x ubytování v bungalovu s kompletním vybavením, veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu, lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid, pobytová taxa, autokarová doprava
zobrazit 3 termíny
Červenec 2018
zobrazit 5 termínů
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Středisko Kanegra se nachází cca 10 km od města Umag, na nejzápadnějším konci pobřeží Istrie poblíž Slovinských hranic. Leží v krásném borovém lese a nabízí krásný pohled na panorama Piranu se zálivem s křišťálovou vodou. Umístění bungalovů i jejich vybavení přináší všem hostům klid a soukromou atmosféru.

Pláž: Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 250 m od bungalovů, pro psy je zvlášť oddělená část. Přátelé "natur" mohou využít nudistickou pláž.

Vybavení: Hostům je k dispozici restaurace, pizzerie, snack bar, koktejl bar, kafé bar, obchod a kiosky, diskotéky.

Sport a zábava: Plážový volejbal, animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, půjčovna jízdních kol, vodní sporty, minigolf, tenisové dvorce, stolní tenis.

Poznámka : Všechny pokoje na zpětné potvrzení.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Všechny bungalovy (přes 200) mají SAT/TV, TEL, kompletně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, terasu nebo balkon. Možnost WI-FI připojení k internetu v bungalovech - za poplatek (orientační cena - 1 hodina - 15 KN, 24 hodin 30 KN, 3 dny 60 KN, 7 dní 120 KN). 1/4 BGW - vel. cca 36 m2, dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se dvěma rozkládacími gauči 1/5 BGW - typ 1 - vel. 46 m2, dvě dvoulůžkové ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem 1/5 BGW - typ 2 - vel 46 m2, jedna dvoulůžková ložnice s oddělenými lůžky, druhá ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj se dvěma rozkládacími gauči 1/6 BGW - vel. 60 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se dvěma rozkládacími gauči Bungalovy jsou zděné nebo montované.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Umag - Bungalovy Kanegra **
v cenách od 17 080 Kč do 31 370 Kč