ostrov BRAČ - Resort ILLYRIAN

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Resort ILLYRIAN
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: nájem apartmánu na 7 nocí
spotřeby energií a závěrečný úklid
povlečení a ručníky
klimatizaci, parkování
pobytovou taxu
zobrazit 4 termíny
Červen 2018
zobrazit 4 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

POLOHA: Luxusní, prostorné a klimatizované apartmány Illyrian Resort se nacházejí ve městě Milna na ostrově Brač. Milna se nachází na západní straně ostrova Brač s výhledem na Šoltu. Vynikající pro páry a rodinyLuxusní, prostorné a klimatizované apartmány Illyrian Resort se nacházejí ve městě Milna na ostrově Brači. Milna se nachází na západní straně ostrova Brače s výhledem na Šoltu. Vynikající pro páry a rodinyLuxusní, prostorné a klimatizované apartmány Illyrian Resort se nacházejí ve městě Milna na ostrově Brači. Milna se nachází na západní straně ostrova Brače s výhledem na Šoltu. Vynikající pro páry a rodinyluxusní, prostorné a klimatizované apartmány Illyrian resort se nacházejí v městečku Milna - přírodní přístav, na západní straně ostrova Brač s výhledem na ostrov Šolta. Přímořská promenáda vede od komplexu přímo do centra Milny, vzdáleného cca 500m. Město Supetar je vzdálené 18 km. Klidné místo vynikající pro páry a rodiny.
PLÁŽ: 20- 50 m menší štěrkovo-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, betonová plata na opalování
UBYTOVÁNÍ: apartmány pro 4 osoby: dvoulůžková ložnice, obývací část s kuchyní a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, klimatizace, TV / SAT, koupelna / WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře, bazén nebo park.
VYBAVENÍ: recepce, centrální restaurace s letní terasou s výhledem na moře a ostrov Šolta, cocktail bar, gril, bazén, parkování, půjčovna kol, organizované výlety lodí.
STRAVOVÁNÍ: vlastní, možnost stravování v restauraci resortu za příplatek

 

→ Přejít na 14 termínů dovolené ostrov BRAČ - Resort ILLYRIAN
v cenách od 17 690 Kč do 24 090 Kč