Benátky - Benátky

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Benátky
Ubytování: Benátky
Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce
Cena nezahrnuje: Cena nezahrnuje: celodenní jízdenka na lodní přepravu cca 20 €, vstupné - orientační ceny vstupů: Campanilla věž cca 8 €, Benátky – Academia cca 12 € (studenti 6 €), Dóžecí palác + Museo Correr + Museo Archeologico Nazionale 19 € (studenti 12 €), St. Marco museum 5 €, Basilica vstup zdarma,
Murano muzeum skla cca 10 €, pojištění
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

1. den: předpokládaný odjezd z Prahy v cca 17:00 hod., z Jihlavy v cca 19:00 hod. (dálnice čerpací stanice OMV Pávov), z Brna v cca 20:00 hod. (Janáčkovo divadlo)
2. den: v ranních hodinách příjezd do Punta Sabbioni, plavba linkovou lodí do Benátek cca 30 minut, prohlídka města s průvodcem, náměstí Svatého Marka se zvonicí, bazilika, Dóžecí palác, Most vzdechů, trh, Canal Grande, most zlatníků Ponte di Rialto, prohlídka do cca 13 hod, poté přesun na koupání na ostrov Lido, anebo individuálně odjezd na ostrov Murano - slavné benátské sklo s nákupem, pokud nemáte zájem o koupání, můžete zůstat celý den v Benátkách. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.
3. den: příjezd v ranních až dopoledních hodinách do ČR
Poznámka: Pokud nebude počasí vhodné, bude v programu místo koupání výlet na ostrov Murano
Trasa zájezdu povede svozem z Prahy do Brna anebo přes Prahu dle počtu klientů.
Minimální počet klientů: 35 Změna programu vyhrazena.

Program zájezdu

1. den

předpokládaný odjezd z Prahy v cca 17:00 hod., z Jihlavy v cca 19:00 hod. (dálnice čerpací stanice OMV Pávov), z Brna v cca 20:00 hod. (Janáčkovo divadlo)

2. den

v ranních hodinách příjezd do Punta Sabbioni, plavba linkovou lodí do Benátek cca 30 minut, prohlídka města s průvodcem, náměstí Svatého Marka se zvonicí, bazilika, Dóžecí palác, Most vzdechů, trh, Canal Grande, most zlatníků Ponte di Rialto, prohlídka do cca 13 hod, poté přesun na koupání na ostrov Lido, anebo individuálně odjezd na ostrov Murano - slavné benátské sklo s nákupem, pokud nemáte zájem o koupání, můžete zůstat celý den v Benátkách. Odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách.

3. den

příjezd v ranních až dopoledních hodinách do ČR

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Benátky - Benátky
v cenách od 1 690 Kč do 1 890 Kč