Silvi Marina - SILVI MARINA - apartmány u moře - speciální nabídka

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Silvi Marina
Ubytování: SILVI MARINA - apartmány u moře
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: nájem apartmánu na 7 nocí (14 nocí)
spotřeby (voda, plyn, el.energie)
závěrečný úklid (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu)
služby delegáta (s výjimkou období od 04.08.-24.08., v tomto období není přítomen český delegát)
Cena nezahrnuje: POVINNÉ PŘÍPLATKY:
pobytová taxa: + 10 € / MONO / týden, + 15 € / BILO / týden, + 20 € / TRILO / týden
parkování: u rezidencí s vlastními parkovacími místy (Mac, Gugu, Azzurra, Green Marine) za poplatek + 35 € / týden
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY (platba na místě, ale je nutné objednat již v ČR):
povlečení: + 10 € / osobu / pobyt
ručníky: + 5 € / osobu / pobyt
dětská postýlka: + 20 € / týden
polopenze v rezidenci Sea Resort (vybrané apartmány): + 22 € / osoba / den, + 16 € / děti 6-12 let / den, + 11 € / děti 3-5 let / den, děti 0-2 roky ZDARMA
plážový servis (slunečník + 2 polohovací křesílka) v zadních řadách pláže: + 30 € / týden. V období do 09.06. a od 08.09. do konce sezóny je plážový servis ZDARMA, konec sezony určuje majitel pláže a počasí, plážový servis nelze v tomto období garantovat
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Rezidence v klidné části do 100 m od moře:
Rezidence v této části Silvi Marina doporučujeme rodinám s malými dětmi, které chtějí být mimo ruch městečka a nedaleko moře. Vzdálenost do centra je 1,5 km - 2 km, cca 30 minut volné chůze.
Green Marine: rezidenční komplex v jižní části Silvi Marina, cca 20-100 m od moře a cca 1,5 km od centra městečka. Komplex má udržovanou zahradu, celkové oplocení a parkování v areálu za poplatek (omezený počet parkovacích míst - nutno objednat předem, nelze garantovat; pouze pro standardní velikost auta - ne SUV). V hlavní sezóně je blízko rezidence lunapark, cca 700 m od komplexu se nachází velký supermarket a v blízkosti se pravidelně konají menší trhy. Apartmány typu MONO 2-4, BILO 4 a TRILO 6 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem.
Pinetina: rezidence v nejsevernější části Silvi Marina, cca 50 m od moře a cca 3 km od centra městečka. Komplex dvou dvoupatrových vilek v piniovém háji, v každé je 8 apartmánů. V blízkosti se nachází velký supermarket a věž Torre Cerrano. Apartmány typu BILO 4 (přízemí s předzahrádkou ) a TRILO 6 (1. patro s balkonem) ložnice se dvěma lůžky přístupná po točitých schůdcích, s vlastním soc. zařízením a vybaveným kuchyňským koutem. Doporučujeme klientům s vlastní dopravou.
Rezidence v centru městečka do 100 m od moře:
Rezidence vhodné pro klienty, kteří mají rádi živější prostředí s obchůdky, bary a restauracemi. Apartmány se nachází v centru městečka a v blízkosti moře.
AzzurRa: rezidence v centru Silvi Marina, v klidnější části hlavní promenády, cca 50 m od moře. Rezidence má výtah a parkování v oploceném dvoře za poplatek (pouze pro standardní velikost auta - ne SUV), naproti rezidence se nachází dětské hřiště. Možnost přikoupení polopenze v rezidenci Sea Resort (cca 750 m). Apartmány typu BILO 4 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem.
Gugu: standardně vybavená rezidence ležící na hlavní promenádě a v těsné blízkosti pláže (cca 20 m). Přímo pod rezidencí se nachází jeden z nejoblíbenějších barů v Silvi Marina. Rezidence má výtah, bezbariérový přístup (plošina pro nájezd vozíčkářů) a parkování v oploceném dvoře za poplatek (pro každý apartmán jedno parkovací místo pouze pro standardní velikost auta - ne SUV). Možnost přikoupení polopenze v rezidenci Sea Resort (cca 150 m). Apartmány typu BILO 4 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem.
Kara: moderně zařízená oplocená rezidence v jedné z postranních uliček přímo v centru Silvi Marina, cca 80 m od moře. V blízkosti se konají pravidelné trhy. Vhodní i pro skupiny a celé kolektivy. Apartmány typu BILO 4 (1. a 2. patro s balkonem) a TRILO 6 (přízemí s předzahrádkou) s vlastním soc. zařízením a vybaveným kuchyňským koutem.
Mac: rezidence se nachází v centru městečka na hlavní promenádě, vzdálenost od moře cca 50 m. Rezidence má výtah, bezbariérový přístup (plošina pro nájezd vozíčkářů) a podzemní parkování za poplatek (omezený počet parkovacích míst; pouze pro standardní velikost auta - ne SUV). Možnost přikoupení polopenze v rezidenci Sea Resort (cca 200 m). Apartmány typu MONO 2-4, BILO 4 ( v některých apartmánech BILO místnosti oddělené pouze dřevěnou přepážkou) a TRILO 6 s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a balkonem nebo předzahrádkou.

Poloha: cca 100 m od pláže

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Silvi Marina - SILVI MARINA - apartmány u moře - speciální nabídka
v cenách od 9 490 Kč do 16 190 Kč