Lago di Garda MTB

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: dopravu autobusem včetně kol (krom varianty s vlastní dopravou)
3x nocleh v kempu ve vlastním stanu (či lůžková varianta za příplatek)
polopenzi
průvodce
pojištění léčebných výloh
zákonné pojištění CK
jonťák na každou etapu a 1x pišingr Chimpanzee.Cena vlastní doprava:6.300 Kč
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Modravý jezerní klenot Lago di Garda je obklopen takřka dvoutisícovými horami. Výjezdy k oblakům odkrývají výhledy na Dolomity, kořením celé akce jsou famózní šotolinové i technické sjezdy, ale i vyzývavé výjezdy. Na výběr vždy k náročné klasice – varianta Expert i méné náročná Hobby varianta. Krom fyzičky tedy můžete přibalit i méně trénovanou partnerku/partnera. Každá etapa nabídne krom dávky endorfinů i atmosféru místních kaváren a pizzerií. Komfortní zázemí u jezera Lago di Ledro se spaním ve stanu či chatce (za příplatek).

Ubytování: Nocovat budeme ve vlastních stanech (v ceně zájezdu), za příplatek je možné zajistit ubytování v chatkách či mobilních domcích (mobile homes):
2 lůžková chatka / mobilní domek / apartmán - příplatek 2.400 Kč/os.
3 lůžková chatka / mobilní domek - příplatek 1.600 Kč/os.
4 lůžková chatka / mobilní domek - příplatek 1.200 Kč/os.
5 lůžková chatka / mobilní domek - příplatek 950 Kč/os. 

V jednom autobuse cestují společně také varianta pro silniční cyklisty a zájezd Ferraty Lago di Garda. Můžete se tedy přihlásit i s kamarády, kteří absolvují úplně jiný program a večer se o zážitky podělíte ve stejném kempu. Krom společné dopravy autobusem je volitelně také možnost vlastní dopravy za zvýhodněnou cenu (podrobnosti v záložce "Nejčastější dotazy").

Program : 1.–2. Noční jízda přes Rakousko do Itálie, zahřívací vyjížďka se středomořskou atmosférou Anello Garda Sarca. Od blankytně modravého Lago di Garda si večer ještě vyšlápneme k jezeru Lago di Ledro, kde rozbalíme tábor ( - 72 km, ^ 1.300 m).

3.–4. Od jezera Ledro se přehoupneme přes Passo Nota (1.198 m) po staré vojenské stezce do Vesia a potom stoupání údolím St. Michelle do sedla Passo di Tremalzo (1.694 m). Za odměnu nekonečný sjezd k Lago di Ledro ( - 62 km, ^ 2.100 m). Při další kultovní etapě si vyjedeme pro daleké výhledy z Rif. Pernici ( - 40 km, ^ 2.000 m) s úžasnými výhledy na Rivu del Garda i jezero.

5.–6. Na závěr si vyjedeme do sedla Passo di Tremalzo (1.694 m) a odtud se spustíme zpět k Lago di Garda ( - 50 km, ^ 1.900 m). Dokonale vybajkovaní večer vyrazíme na zpáteční cestu domů, kam dorazíme v časných ranních hodinách.

Doporučený typ kola: horské
Povrch: 25% asfalt, 55% šotolina, 20% terén

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Lago di Garda MTB
v cenách od 7 300 Kč