Alanya - Annabella Diamond

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Turecko Středomořský region Turecká Riviéra
Ubytování: Annabella Diamond
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Antalya - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na cesty do zahraničí
Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
zobrazit 3 termíny
Červen 2018
zobrazit 4 termíny
Červenec 2018
zobrazit 5 termínů
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 3 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Turecká riviéra

Pláž: Velmi příjemný hotel se nachází u proslulé pláže Incekum poblíž menšího letoviska Avsallar. Jedná se o menší komplex a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotel si zakládá na přátelské atmosféře a nabízí svým hostům kvalitní služby. Turistické centrum s nákupními možnostmi se nachází pouze 2km od hotelu, centrum Alanye je vzdáleno cca 22km, kde se pohodlně dostanete minibusy, vzdálenost od letiště je 100 km.
Krásná písečná pláž s jemným pískem se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a´la carte restaurace 3 bary, kavárna, cukrárna, menší obchodní pasáž, venkovní bazén se skluzavkami, brouzdaliště, wi-fi zdarma pouze na recepci.

Sport a zábava: Aktivity : Animační programy pro děti i dospělé, miniklub, dětské hřiště, diskotéka, posilovna, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, vodní sporty a masáže za poplatek.

Stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE - Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční snack. Možnost večeře jednou za pobyt v a´la carte restauraci /rezervace nutná/, lehký snack během dne, odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů lze čerpat 24 hodin.

Ubytování

Komfortně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, fénem, TV/SAT, minibarem /denně doplňován vodou/, trezorem za poplatek a balkonem.

 

→ Přejít na 12 termínů dovolené Alanya - Annabella Diamond
v cenách od 16 290 Kč do 24 600 Kč