Belek - Papillon Ayscha

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Turecko Středomořský region Turecká Riviéra
Ubytování: Papillon Ayscha
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha - Antalya - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění na cesty do zahraničí
Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dětský bufet, dietní bufet. Během dne bohaté občerstvení, rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané importované alkoholické nápoje lze čerpat 24 hodin denně. Džus z čerstvého ovoce zdarma u snídaně.

Popis

Poloha: Turecká riviéra

Pláž: Oblíbený luxusní komplex z hotelové řady Papillon hotels se nachází v krásné zahradě přímo na písečné pláži v letovisku Belek, od centra je vzdálen cca 4 km a od letiště cca 25 km.
Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 restaurací a´la carte (mexická, italská, turecká, rybí, asijská - jednou za pobyt návštěva jedné z restaurací zdarma, rezervace nutná), 5 barů, snack bar, patisserie, wifi v areálu hotelu zdarma, obchodní arkáda, minimarket, kadeřnictví, diskotéka, 5 bazénů, vnitřní bazén, dětský bazén, menší aquapark, miniclub, teens club, dětské hřiště, spa centrum (masáže za poplatek).

Sport a zábava: Aktivity : Animační programy pro děti i dospělé, večerní programy, 2 tenisové kurty (výbava a osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fitness, sauna, vířivka, turecké lázně, střelba ze vzduchovky, boccia, kánoe, šlapadla, šipky. Kulečník, bowling, salon krásy, minifotbal, vodní sporty na pláži (vše za poplatek).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek a pokoje s výhledem na moře, také s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, wifi, trezorem, minibarem (denně doplňován zdarma), setem pro přípravu kávy a čaje, balkonem. Luxusní select vilky na vyžádní.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Belek - Papillon Ayscha
v cenách od 25 600 Kč do 26 990 Kč