Bibione - Villaggio Capistrano ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Bibione
Ubytování: Villaggio Capistrano
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko); klimatizaci (pokud jsou apartmány klimatizovány);  spotřebu energie a vody; závěrečný úklid (klienti musí uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky); pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.300 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: pobytová taxa 0,5 Eur / osoba od 2 let / den; vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt. Ostatní příplatky: povlečení a ručníky 8 Eur / osoba / výměna, ručníky 7 Eur / osoba / výměna. V případě neuklizení apartmánu (apartmán musí být zanechán v původním stavu, v pořádku a čistý, s čistými skříněmi a policemi, umytým nádobím, prázdnou, rozmraženou a otevřenou lednicí, vynesenými odpadky a lahvemi) je agentura oprávněna účtovat poplatek ve výši od 40 do 80 Eur / apartmán (dle jeho velikosti)
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Itálie, Bibione Spiaggia; kompletně zrenovovaná rezidence se nachází v klidné lokalitě, přibližně 300 m od centra a 1,1 km od mořské pláže (od půlky května do půlky září je zajištěn bezplatný transfer od ubytování k pláži).

Pláž: 1,1 km, z jemného písku s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis od 4. řady (1x slunečník, 1x křeslo, 1x lehátko / apartmán) je v termínu od 25.4. - 30.9.2018 zahrnut v ceně pobytu. V pravidelných intervalech je od půlky května do půlky září zajištěn bezplatný transfer od ubytování na novou pláž (sektor č. 30).

Vybavení: zahrada s bazénem pro dospělé a děti, soukromé parkoviště, všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací

Sport a zábava: restaurace, pizzerie, cukrárny s výbornou zmrzlinou, diskotéky, kluby a zábavní programy dělají z Bibione středisko rozptýlení a zábavy. Pro milovníky sportu: tenisové kurty, bazény, petanque, golf, minigolf, pronájem lodí, sportovní rybolov, plážový volejbal, windsurfing, jachting - plachetnice, bruslení, kánoe, parašutismus, jízdy na koních, cykloturistika. Mezi městy Bibione a Caorle je cyklistická stezka dlouhá 58 km.

Stravování

vlastní stravování.

Ubytování

Villaggio Capistrano nabízí ubytování bez stravy v renovovaných apartmánech pro max. 6 osob. Apartmán TRILO6 - v prvním patře, tvoří jej 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna a terasa. Apartmán TRILO6 typ C1 je stejně vybavený jako ap. TRILO6, je však umístěn v přízemí a má navíc zahradu a krb. Oba apartmány jsou klimatizované.

Doprava

vlastní, autobusová doprava.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Bibione - Villaggio Capistrano ****
v cenách od 1 320 Kč do 4 450 Kč