Rovinj - Apartmány Rovinj ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Apartmány Rovinj
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.400 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; pobyt na méně než 7 nocí +30% (na vyžádání)
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: registrační poplatek 5 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky (na vyžádání): klimatizace 5 Eur / apartmán / den; domácí zvíře 7 Eur / den
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, Istrie, Rovinj; apartmány jsou jsou rozmístěny v řadě soukromých domů v letovisku Rovinj a jeho okolí (Cocaletto, Veštar a další). Privátní domy se nachází 200 m - 2 km od pláže a v různých vzdálenostech od centra města. Tyto vzdálenosti mohou být menší například při včasném objednání zájezdu. Přesnou polohu Vašeho ubytování se dozvíte až po příjezdu na místo od místní agentury, tyto informace nemáme bohužel k dispozici.

Pláž: 200 - 2 000 m, pláže v Rovinji jsou oblázkové s hrubým pískem nebo štěrkem, místy jsou také uměle vytvořené betonové plochy na slunění. Pláže lemuje borový les, který v létě poskytuje příjemný stín. Sprchy a převlékací kabinky naleznete na většině pláží. Pláž Sv. Andrija, pláže turistických komplexů Villas Rubin a Amarin a pláže autokempů Polari a Veštar získaly prestižní ocenění Modrá vlajka za kvalitu a čistotu.

Vybavení: vybavení jednotlivých privátních domů je velmi různorodé a nelze jej proto přesněji specifikovat. Pro ubytované hosty je většinou u domu nebo v jeho blízkosti zajištěno parkovací místo, wi-fi připojení a také venkovní posezení s grilem (nelze garantovat).

Sport a zábava: v Rovinji převládají hlavně vodní sporty - podmořský rybolov, windsurfing, vodní lyžování, vodní pólo, jachtařská škola a škola potápění, jachtařský přístav, dále tenisové kurty, hřiště pro fotbal, volejbal i plážový volejbal, kuželky, paragliding, vyjížďky na koních, cyklistika, paintball, víceúčelová sportovní hala, umělá lezecká stěna. Přes léto se zde konají různé akce pro turisty, oslavy a místní festivaly, například Rovinjské kulturní léto, výstava obrazů, rybářské slavnosti a slavnost k poctě patronky Rovinje v půce září.

Poznámka : apartmány jsou vzdáleny 200 - 2000 m od pláže, Rovinj a okolí. V termínech do 16.6.2018 a od 25.8.2018 je zahrnuta sleva 7=6 (při pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze za 6 nocí)

Stravování

vlastní.

Ubytování

ubytování bez stravy je zajištěno v apartmánech pro 2-6 osob, které se liší počtem místností. Apartmán BILO2 tvoří jedna místnost s 2 lůžky, kuchyňským koutem a koupelnou nebo jedna ložnice + obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. Apartmán BILO3-4 - 2 pevná lůžka, 1-2 přistýlky, tvoří jej jedna ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. Apartmán TRILO4/5/6 - 4 pevná lůžka, 1-2 přistýlky, tvoří jej 2 ložnice, obývací pokojem s kuchyňským koutem, koupelna. Kuchyňské kouty a kuchyňky jsou vybaveny vařičem, ledničkou a základním nádobím pro vaření a stolování na počet ubytovaných osob. Součástí většiny apartmánů je terasa nebo balkon.

Doprava

vlastní, autobusová doprava

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Rovinj - Apartmány Rovinj ***
v cenách od 1 740 Kč do 4 050 Kč