Rabac - Apartmány Rabac ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie
Ubytování: Apartmány Rabac
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: autobusová doprava 2.400 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; pobyt na méně než 7 nocí +30% (na vyžádání)
Příplatky placené na místě: Povinné příplatky: registrační poplatek 5 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky (na vyžádání): domácí zvíře 7 Eur / den; klimatizace 5 Eur / den
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: jihovýchodní pobřeží Istrie, Rabac; apartmány jsou rozmístěny v řadě soukromých domů v letovisku Rabac a v jeho okolí. Privátní domy se mohou nacházet 200 m - 2 km od pláže a v různých vzdálenostech od centra. Přesnou polohu ubytování se dovzíte po příjezdu na místo v zahraniční agentuře, tyto informace nemáme předem k dispozici.

Pláž: 200 - 2000 m, pláže v Rabacu jsou převážně skalnaté, tvořené drobnými oblázky nebo štěrkem, někde doplněné také skalnatými plotnami na slunění. Pobřeží je členité s mnoha zátokami, které lemují borové háje. Na plážích jsou sprchy se sladkou vodou a převlékací boxy. Pláže Girandella, St. Andrea, Lanterna a Maslinica byly oceněny Modrou vlajkou. Na pláži Maslinica v blízkosti kempu Oliva se děti vyřádi na tobogánu a dalších zábavních atrakcích.

Vybavení: vybavení jednotlivých domů je velmi různorodé a nelze jej proto přesněji specifikovat. U domu nebo v jeho blízkosti je pro ubytované hosty zpravdila vyhrazené místo pro parkování, v zahradě je k dispozici gril s posezením a případně také wi-fi připojení (nelze garantovat).

Sport a zábava: hlavně vodní sporty: potápění, podmořský rybolov, vodní lyžování, pronájem vodních skútrů, šlapadel a kajaků, dvě velká sportovní střediska poskytují širokou škálu sportovního vyžití, najdete zde také tenisové kurty, hřiště na fotbal, volejbal nebo minigolf. V okolí Rabacu nejdete upravené stezky pro pěší tůry nebo vyjížďky na kole, dětská hřiště, discokluby, taneční terasy, v Labinu (6 km) sídlí jezdecký klub, kde se můžete projet na koni či poníkovi. Bohatý letní program pro turisty zahrnuje foklorní akce, koncertní vystoupení, lidové slavnosti či taneční večery. Na začátku srpna se koná víkendový hudební festival za účasti mnoha DJů, dále Letní karneval, Noc rybolovu nebo Evropský šampionát plachtění.

Poznámka : apartmány jsou vzdáleny 200 - 2000 m od pláže v letovisku Rabac a jeho okolí. Jelikož se jedná o privátní - no name apartmány, nelze si dopředu vybrat konkrétní dům ani vzdálenost od pláže či centra. Tyto poždavky lze zahrnout do smlouvy o zájezdu pouze jako tzv. přání klienta (bez právního nároku). V termínech do 16.6.2018, 14.7. - 21.7.2018 a od 25.8.2018 je zahrnuta sleva 7=6 (při pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze za 6 nocí)

Stravování

vlastní.

Ubytování

privátní apartmány Rabac poskytují ubytování bez stravy v apartmánech typu BILO a TRILO pro 2 až 6 osob. Apartmán BILO2 - jedna místnost s 2 lůžky, kuchyňským koutem a koupelnou nebo jedna ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem s koupelna. Apartmán BILO3-4 - 2 pevná lůžka a 1-2 přistýlky, jedna ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna. Apartmán TRILO4/5/6 - 4 pevná lůžka a 1-2 přistýlky, dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna. Kuchyňské kouty a kuchyňky jsou vybaveny vařičem, ledničkou a základním nádobím pro vaření a stolování na daný počet osob. Součástí některých apartmánů je také balkon nebo terasa.

Doprava

vlastní, autobusová

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Rabac - Apartmány Rabac ***
v cenách od 1 590 Kč do 4 620 Kč