Paříž a zámek Versailles letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Francie Île-de-France Paříž
Ubytování: Paříž a zámek Versailles letecky
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 3 ubytování
3 snídaně
leteckou přepravu Praha / Paříž / Praha
kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
letištní taxy a poplatky
transfer z/na hotel
služby českého průvodce
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje: vstupy, místní dopravu, fakultativní služby, pobytové taxy cca 100 EUR
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Vydejte se s námi na prodloužený eurovíkend do Paříže. Poloha hotelu nám umožní individuálně navštívit večerní Paříž - kouzelné procházky městem, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé atmosféry města. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

v listopadovém termínu program přizpůsoben vánoční atmosféře města

Stravování

Snídaně formou bufetu

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu*** v pařížské čtvrti Clichy ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možnost ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy. Hotel se nachází cca 1000m od centrální Paříže, před hotelem cca 50 m stanice metra. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Paříže , transfer na ubytování. Prohlídka čtvrti Montmartre, náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.

2. den

Snídaně. Celodenní prohlídka hlavních pamětihodností města s průvodcem - Vítězný Oblouk, Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité - katedrála Notre Dame, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura. Individuální volno v Latinské čtvrti (kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon, Sorbona a Lucemburské zahrady). Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.

3. den

Snídaně. Fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad Versailles - symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak rer cca 10 €). V pozdních odpoledních hodinách navštívíme Invalidovnu a podvečerní Eiffelovu věž.

4. den

Snídaně. dopoledne rozloučení s Paříží - návštěva muzea Louvre, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Předpokládaný návrat do ČR ve večerních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Paříž a zámek Versailles letecky
v cenách od 12 790 Kč