Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
průvodce
4x ubytování v hotelu Hajnal*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
4x polopenzi
vstupné do hotelových termálních bazénů
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

- ubytování v hotelu s termálními bazény v ceně

Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.

2. den

Návštěva královského zámku GÖDÖLLÖ – honosný barokní zámek, rezidence, která sloužila k odpočinku císaře Františka Josefa a královny Alžběty. Dojezd do hotelu v termálních lázních MEZÖKÖVESD, odpoledne koupání, relaxace. Hotel má vlastní bazény s termální vodou.

3. den

Prohlídka města EGER (město-muzeum maďarského baroka) – bazilika, minoritský kostel, radnice, minaret aj. Koupání v termálních lázních EGERSZALÓK, proslavené horkým vřídlem.

4. den

MISKOLC – čilý střed města, jehož hlavní ulice si do určité míry uchovaly předválečný půvab; národní park BUKOVÉ HORY, zříceniny hradu DIÓSGYOR (Královnin hrad), koupel v jeskynních lázních TAPOLCA. Atmosféra jeskyně, v níž přímo ze skal vyvěrá léčivá voda, zanechává v návštěvnících nezapomenutelný dojem.

5. den

Výlet do pohoří MÁTRA, nejvyšší hora Maďarska KÉKES (1 015 m). PARÁD, muzeum kočárů, jehož nádherné vozy svědčí o světové kariéře maďarského dopravního prostředku. Odpoledne koupání v hotelových bazénech termálních lázní MEZÖKÖVESD, relaxace.

6. den

Odjezd z hotelu, prohlídka centra BUDAPEŠŤI– Gellértův vrch, hradní čtvrť (Rybářská bašta, korunovační Matyášův chrám, Hradní palác). Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II
v cenách od 6 990 Kč