Benátky - slavnosti

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
2x snídani
průvodce
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou. V únoru vás čeká nejslavnější karneval světa. V zářijovém termínu se pak v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy v ranních hodinách, transfer přes Rakousko do Itálie. Ubytování, fakultativně večeře. *V zářijovém termínu (Slavnost gondol) je odjezd z Prahy ve večerních hodinách s nočním přejezdem do Itálie.

2. den

(*4. den) - BENÁTKY - prohlídka historického města, Piazza S. Marco s bazilikou, Dóžecí palác a kampanila, Canal Grande a Ponte Rialto, tržnice, muzeum Peggy Guggenheimové, kostel San Paolo a dei Frari, Ca´d´Oro, židovská čtvrť. Klasickou prohlídku si obohatíte jedinečnými slavnostmi: v únoru sváteční atmosféra karnevalu a masky všude v ulicích. V září pak slavnost gondol Regata Storica na Velkém kanále, event. volný program. Lodí po kanále a na ostrovy MURANO (ostrov sklářů, dóm St. Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami) či BURANO(ostrov s rybářským městečkem a barevnými fasádami), dle času eventuálně TORCELLO (kdysi hlavní sídlo biskupa), uličky Benátek, židovská čtvrť. Večer odjezd domů.

4. den

(*5. den) - Návrat do Prahy časně ráno.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Benátky - slavnosti
v cenách od 5 490 Kč do 5 590 Kč