Florencie, Siena a San Gimignano

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Toskánsko Pisa
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
průvodce
2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
2x snídani
pobytovou taxu
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Navštivte s námi Florencii, kolébku renesance, srdce Toskánska, město Michelangela a rodu Medici, romantické, nenapodobitelné a neustále živé město.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2. den

Celodenní prohlídka metropole Toskánska FLORENCIE – (historické centrum je pod patronací UNESCO) – perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela.

3. den

Nejkrásnější gotické město Toskánska SIENA s jedinečně dochovanými středověkými ulicemi, starými kostely a slavným náměstím, kde se konají závody koní Palio. Malebné městečko SAN GIMIGNANO (UNESCO) - jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska , jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Historická VOLTERRA , která byla založena již starými Etrusky, centrum zpracování alabastru. Krásné městské brány, impozantní středověké paláce, gotická katedrála ze 13. stol., římské divadlo.

4. den

Slavná PISA s jedinečnou Šikmou věží, oblast Campo Santo s dómem, baptisteriem a dalšími zajímavostmi. Středověká LUCCA s náměstím postaveným na místě římské amfiteátru a jedinečně dochovaným prstencem hradeb, které obepínají celé historické centrum města. Lucca nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček. Odjezd do ČR.

5. den

Návrat do ČR v poledních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Florencie, Siena a San Gimignano
v cenách od 5 990 Kč