Opera ve Veroně a Benátky

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Benátsko Benátky
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
2x ubytování v hotelu - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
2x snídani
pobytovou taxu
průvodce
Cena nezahrnuje: plavby lodí - Benátky (cca 25 Euro)
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Úžasný kraj Itálie plný neuvěřitelných kontrastů, charakterizuje jej krása Dolomit, největší italské jezero Lago di Garda a okázalá architektura starobylých měst Padova, Vicenza, světoznámé Benátky a Verona s operním představením Lazebník sevillský v antické aréně pod širým nebem.

Program zájezdu

1. den

V podvečer odjezd z ČR.

2. den

BENÁTKY - prohlídka historického centra, Piazza S. Marco s úchvatnou bazilikou, Dóžecí palác, Kampanila aj. Odpoledne lodí na OSTROV MURANO, ostrov sklářů, sklářské dílny, dóm St. Maria e Donato s mozaikami. V podvečer odjezd na ubytování do hotelu v okolí Verony, fakultativně večeře v hotelu.

3. den

Prohlídka VICENZI s unikátním Teatro Olimpico – nejstarší divadlo na světě. Krátká prohlídka starobylého univerzitního města PADOVA, pro zájemce kaple Scrovegni. Návrat na hotel a večer nás čeká zhlédnutí jednoho z nejuváděnějších světoznámých operních představení - LAZEBNÍK SEVILLSKÝ (Gioacchino Rossini).

4. den

Dopoledne prohlídka VERONY, městské hradby, Dóm, Juliin dům s balkonem. Odpoledne strávíme u břehů jezera LAGO DI GARDA, zastávka v SIRMIONE, možnost projížďky lodičkou s výhledy na vilu Maria Callas. Večer odjezd.

5. den

Příjezd do ČR v časných ranních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Opera ve Veroně a Benátky
v cenách od 5 990 Kč