Léto na Valašsku

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
5x ubytování v hotelu
5x polopenzi
průvodce
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko.

Program zájezdu

1. den

V ranních hodinách odjezd autokaru z Čech do Beskyd. Po cestě zastávka v LITOMYŠLI, prohlídka historického centra města. Dále odpoledne zastávka v OLOMOUCI, prohlídka historického centra. Večer ubytování v hotelu v ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM.

2. den

Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU. Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta.

3. den

Dopoledne návštěva pivovaru Radegast v NOŠOVICÍCH. Dále přejezd do KOPŘIVNICE, kde budete mít možnost shlédnout muzeum automobilky Tatra s řadou unikátních exponátů. Odpoledne přejedete do ŠTRAMBERKU – městečka s krásně dochovaným historickým centrem, hradem z 14. století s proslulou štramberskou Trůbou a též jeskyní Šipka, která zdejšího rodáka Buriána inspirovala k jeho prehistorickým dílům. Ochutnat budete moci i populární štramberské uši.

4. den

Celodenní výlet na Slovensko do oblasti MALÉ FATRY a ORAVY. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny. Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.

5. den

Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.

6. den

Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka na hradě HELFŠTÝN nedaleko Olomouce. V podvečer příjezd do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Léto na Valašsku
v cenách od 6 390 Kč