Termální lázně Kehidakustány - LUX

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenzi
vstupné do lázní
vstupné do hotelového wellness centra
vypůjčení županu
dopravu autobusem
delegátský servis
výlety do Hevízu a Egregy
zobrazit 2 termíny
Červen 2018
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

– vstupné do termálních lázní v ceně
– pobyt v termálních lázních - hotel****
- bez nočních přejezdů

Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí.

Lázeňský areál: Moderní lázeňský areál rozkládající se v parku o rozloze 3 ha nabízí svým návštěvníkům 3 propojené části - léčebnou část, zážitkovou část a saunový svět.
Léčebná část: V celoročně otevřené léčebné části se nachází 2 venkovní termální bazény a 2 vnitřní bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána. Do této části s nejteplejšími bazény nemají přístup děti.
Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, plavecké bazény (24°C a 34°C), obří skluzavky a dětský bazén. Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty a dětský bazén se skluzavkou.
Saunový svět: finská sauna, infrasauna, aromasauna, parní lázeň, whirlpool a hydromasážní vana s termální vodou.

WELLNESS ALL INCLUSIVE: V ceně zájezdu je vstupné do všech částí lázní (9:00 - 20:00 hod.) zahrnující: termální bazény v léčebné části lázní • bazény včetně tobogánů v zážitkové části lázní • saunový svět • možnost opakovaného vstupu během dne do lázní • venkovní termální bazén přístupný 24 hod. denně • aqua aerobic ve venkovním nebo vnitřním bazénu • fitness včetně kol na spinning • stolní tenis.

Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do
Kehidakustány je v odpoledních hodinách. Odjezd z Kehidakustány je v poledních hodinách, příjezd do ČR pak v pozdních večerních hodinách.

Fakultativní výlety během pobytu:
HEVÍZ (v ceně zájezdu) - dopolední prohlídka centra lázeňského městečka s největším biologicky aktivním termálním jezerem v Evropě, návštěva místní tržnice.
VINNÉ SKLEPY EGREGY (v ceně zájezdu) - večerní posezení ve stylové vinárně nebo restauraci mezi vinicemi ve vinařské oblasti Hevíz-Egregy.
VESNICE VINDORNYALAK - návštěva malebného maďarského venkova s typickými selskými domy, domácími zvířaty a vinohradem. Ochutnávka místního vína a lehké občerstvení.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze formou bohatého bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal **** (cca 150 m).

Ubytování

Hotel HERTELENDY HOUSE****
Popis a poloha: Komfortní wellness hotel se nachází pouze cca 150 m od lázeňského areálu a je součástí hotelu Kehida Termal****, se kterým má společnou recepci a restauraci s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, samoobslužnou restauraci, bar, cukrárnu aj. Hostům je k dispozici stylová prostorná společenská místnost s krbem a LCD TV, vlastní wellness centrum. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu.
Ubytování: Moderní pokoje pro 2 osoby s možností dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, minibarem, TV, telefonem a trezorem. Pokoje v přízemí mají malou terasu, pokoje v 1. patře mají balkon a pokoje ve 2. patře jsou bez balkonu.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Termální lázně Kehidakustány - LUX
v cenách od 9 990 Kč