Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Rakousko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
5x ubytování v hotelu a depandanci (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
5x polopenzi
Alpbachtalskou kartu (Alpbachtalská karta zahrnuje bezplatné použití lanovek 3., 5., 7. den a návštěvu koupališť)
průvodce
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Vybrané lanovky a koupaliště v ceně.

Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Příjezd k jezeru ACHENSEE, které leží pod horskou skupinou ROFAN. V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou Erfurterhütte a odtud horskou cestou okolo jezera Grubasee na ROFANSPITZE (2 259 m). Variantně z městečka Maurach výlet podél jezera Achensee.

3. den

ALPBACH – výjezd lanovkou k chatě BEGREST. HORNBODEN a pěší výlet malebnou Panoramatickou cestou pod vrcholy WIEDERSBEGER HORN a STANDKOPF a zpět k lanovce.

4. den

Celodenní výlet do srdce krásných ZILLERTÁLSKÝCH ALP. Výlet od PŘEHRADY SCHLEGEISSPEICHER malebným údolím s říčkou a vodopády na hraniční sedlo s Itálií PFITSCHER JOCH (2 248 m.) a k chatě RIF. PASSO DI VIZZE – krásné pohledy na italské Alpy.

5. den

Výjezd lanovkou z KRAMSACHU na SONNWENDJOCHHAUS, dále do sedla ROSSKOGEL a k jezeru ZIREINERSEE a přes ZIREINER ALM zpět k horní stanici lanovky (délka trasy cca 5 hod.), cestou nádherné výhledy na skalnaté štíty horské skupiny Rofanspitze.

6. den

Výlet do oblasti TUXER VORALPEN. Středisko HITERTUX. Možnost výjezdu lanovkou do výšky 3 270 m. na vyhlídkovou plošinu na ledovci. Výlet z 1. mezistanice lanovky na vyhlídku TUXER JOCH (2 310 m.) a údolím Weitental do Hintertuxu. V průběhu cesty krásné výhledy na údolí Tuxer Tal a vrcholy s ledovci dosahující výšky přes 3 000 metrů.

7. den

Výjezd lanovkou z Reithu na REITHER KOGEL, cesta přes Gumpoltkopf k Hechenblaikenalm a Kohlgrubenalm a dále k horské stanici Wiedersbergerhornbahn, sjezd lanovkou do Alpbachu (doba chůze cca 3,5 hodiny). Při špatném počasí procházka romantickou soutěskou TIEFENBACHKLAMM. Příjezd v nočních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou
v cenách od 9 690 Kč