Spojené Arabské Emiráty - letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Arabské emiráty
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha
letištní taxy
transfery během okruhu
7x ubytování ve 4* hotelu
7x snídani
pobytovou taxu
průvodce
zobrazit 1 termín
Listopad 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou arabského luxusu a v porovnání s nimi Evropa bledne závistí! Ukážeme Vám, co znamená dovolená v Dubaji - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, obrovské obchody, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem…

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Dubaje, ubytování.

2. den

Celodenní výlet do DUBAJE - prohlídka města s průvodcem. Stará část Dubaje - palác vládnoucího šejka, Dubajské muzeum, pevnost Al Fahidi ze 17. stol., historické centrum Bastakia s unikátními větrnými věžemi. Pokračujeme k zálivu CREEK, přeplavíme se dřevěnou lodí „Abra“ do části Deira, navštívíme největší arabský trh s výběrem zlata, perel i tradičních výrobků a koření.

3. den

Pobyt u moře. Fakultativně možnost výletu do „zahradního města“ AL AIN, které je zároveň druhým největším městem emirátu Abú Dhabí. Návštěva pohřebiště Hafit, archeologického parku Hili či průjezd největší datlovou oázou v zemi, aj.

4. den

Největší, nejbohatší a nejoblíbenější emirát ABU DHABI, hlavní město SAE. Projížďka po ostrově Yas, kde se nachází proslulá závodní dráha Marina Yas. Prohlídka Abu Dhabi.

5. den

Výlet přes pohoří Hajjar do emirátu FUJAIRAH na pobřeží Indického oceánu. Zastávka na trhu s koberci a ovocem. Prohlídka hlavního města emirátu Fujairah a muzea arabské kultury se skanzenem. Koupání v moři a návštěva mešity v BADIYAH.

6. den

Pobyt u moře, individuální volno, možnost fakult. výletů, např: cesta za nákupy do Dubaje, večeře v dubajském hotelu Burj al Arab (nutná rezervace v CK cca měsíc předem), procházky emirátem SHARJAH.

7. den

Druhá část programu v DUBAJI. Navštívíme všechna nejzajímavější místa moderní Dubaje – centrum Sheikh Zayed Roads nejslavnějšími mrakodrapy vč. nejvyšší stavby světa – věže BURJ KHALIFA.Největší obchodní centrum Mall of the Emirates, uměle vybudované ostrovy ve tvaru palmy s novým nejluxusnějším hotelem v Dubaji. Prohlédneme si sedmi hvězdičkový hotel BURJ AL ARAB a rezidenční čtvrť DUBAI MARINA. Arabský trh MADINAT JUMEIRAH a největší mešita města BLUE MOSQUE.

8. den

V časných ranních hodinách transfer na letiště, odlet z Dubaje do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Spojené Arabské Emiráty - letecky
v cenách od 34 990 Kč