Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Dolomity
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autobusem
průvodce
5x ubytování v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Protože tato oblast Dolomit (UNESCO) je velice nádherná a působivá, turisti se sem rádi vrací. Proto i my jsme pro ně přidali nový zájezd do této překrásné scenérie s odlišným programem.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Příjezd na sedlo PASSO DI COSTALUNGA (1 745 m). Odtud pěší výlet pod severní stěnu skupiny LATEMAR k Mitterlerger (pro zájemce cestou Labyrinthsteig) a pokračování okruhem k jezeru LAGO DI CAREZZA. V zelených vodách tohoto jezera se nádherně odráží skalní stěny skupin LATEMAR i ROSENGARTEN.

3. den

Atraktivní okružní cesta s řadou výhledů kolem výrazného masivu hory PALA DI SANTA (2488 m, německy Zanggenberg) přes průsmyky PAMPEAGO (1990 m) a LAVAZE (1800 m). Pro zdatnější možnost výstupu na vrchol hory.

4. den

Výjezd autobusem na PASSO ROLLE do výšky 1 980 m pod vysokou stěnu masivu PALA. Odtud pěší výlet k jezeru LAGO DEL COLBRICON a k chatě Rif. P. ta Ces s výhledem na SAN MARTINO DI CASTROZZA a monumentální skupinu PALE DI SAN MARTINO.

5. den

Výlet do srdce masivu ROSENGARTEN (Růžová zahrada). Z VIGO DI FASSA a Ciampedié (možnost výjezdu lanovkou) cesta pod nádhernou barevnou kulisou rozeklaných štítů na chatu. RIF. CATINACCIO a RIF. VAIOLET, kde si připadáte jak v přírodním amfiteátru.

6. den

Pěší túra v oblasti jižní části skupiny LATEMAR s výhledem na VAL DI FIEMME a skupinu LAGORAI . Trasa vede z PASSO FEUDO (2121 m) k chatě RIF.TORRE DO PISA (2671 m) nebo pod vrchol MT.AGNELLO (2.358 m).

7. den

Odjezd do oblasti SELLA GRUPPE, kde se nachází známá lyžařská oblast SELLA RONDA, na PASSO GARDENA (2 137 m). Výlet pod masivem GRUPPO DI PUEZ na chatu Rif. Forcelles s výhledy na okolní masivní velikány skupin SELLA a BRAIES. Odjezd do Čech.

8. den

Příjezd v ranních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Srdce Dolomit II - Rosengarten, Latemar, Sella
v cenách od 9 490 Kč do 10 990 Kč