Lignano Sabbiadoro - Kemp Sabbiadoro - stany ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Itálie Lignano Lignano Sabbiadoro
Ubytování: Kemp Sabbiadoro - stany
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x plná penze, spotřeba el. energie, využívání sportovišť, vstup do bazénu, služby delegáta, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Plná penze kontinentální (česká strava) - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu viz. Infoservis), nápoj ke stravě zdarma.

Ubytování

Ve vybavených dvou až čtyřlůžkových stanech s možností přistýlky umístěných v polostínu piniového lesa. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

1/2+1 stan

Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna ložnice pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, která je ve čtyřlůžkovém stanu se 2 ložnicemi. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, drátěný pořadač, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel. Klient dává souhlas s doobsazením druhé ložnice jinými klienty CK (bližší informace viz Infoservis).

1/4+2 stan

Obsazenost 2 až 6 osob, stan se2 dvoulůžkovými ložnicemi pro 4 osoby s možností 1-2 přistýlek. K vybavení stanu patří nafukovací matrace, přikrývka, polštář, kapsář, drátěný pořadač, stůl a židle - vše podle počtu obyvatel (bližší informace viz Infoservis).

Popis

Poloha: Oblíbený a moderně vybavený kemp Sabbiadoro je situován v jednom z nevyhledávanějších severoitalských letovisek, které americký spisovatel Ernest Hemingway charakterizoval jako Floridu Jadranu. Oblast se pyšní 8 km dlouhými písčitými plážemi s azurově modrým mořem a nádhernou přírodou s bohatou květenou. Samotný kemp má velice zajímavou polohu – nachází se pod vzrostlými piniemi, asi 250 m od pláže a asi 500 m od centra letoviska s bohatou nabídkou společenského a kulturního vyžití.

Vzdálenost od moře : asi 250 m

do 2 000

Pláž: Písečná: asi 250 m od recepce kempu - nádherná písčitá pláž s pozvolným přístupem do moře. Pláž nabízí volejbalová hřiště a možnost pronájmu lehátek a slunečníků.

Vybavení: Bazén (25 m), menší krytý bazén s hydromasáží a vyhřívaný bazén pro děti, pro klienty ADRIALANDU v ceně, součástí kempu je pizzerie, samoobslužná restaurace a supermarket. Kemp také disponuje velkým sportovním zázemím pro cvičení, míčové sporty a spoustou atrakcí pro všechny věkové skupiny – tenisové kurty, minigolf. Parkovací místa (1. automobil zdarma, 2. automobil za poplatek; na vyžádání, hrazeno na místě).

Sport a zábava: Animační programy, vodní park Aquasplash, lunapark, ZOO, dětský zábavní park, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky. Centrum Lignana patří k nejnavštěvovanějším na Jadranu. Pro děti: bazén pro děti, in-line bruslení, houpačky.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ V MOBILHOMECH A KARAVANECH, KTERÉ KEMP SABBIADORO TAKÉ NABÍZÍ! MÁTE-LI ZÁJEM, HLEDEJTE TUTO NABÍDKU POD WEBKÓDEM: 18IT0002 (Kemp Sabbiadoro - mobilhome) a 18IT0003 (Kemp Sabbiadoro - karavany).

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Lignano Sabbiadoro - Kemp Sabbiadoro - stany ***
v cenách od 2 704 Kč do 5 710 Kč