Martinsicuro - Rezidence Alighieri ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Abruzzo Martinsicuro
Ubytování: Rezidence Alighieri
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, Wi-Fi internet, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 4 termíny
Červen 2018
zobrazit 4 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Nová moderní rezidence Alighieri s luxusně vybavenými apartmány se nachází ve středisku letoviska Martinsicuro, leží asi 200 m od pláže, pěší a cyklistické promenády. Rezidence má výtah a bezbariérový vstup, proto je vhodnou volbou pro rodiny s malými dětmi, lidmi s pohybovými obtížemi a seniory. Parkování je přímo u objektu. V blízkosti jsou restaurace, obchody, pizzerie, bary, diskotéky a cukrárny. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po pobřeží, sledování západu slunce. Oblast je vyhledávána turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře : asi 200 m od rezidence.

asi 500

Pláž: Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Vybavení: Všechny apartmány s příslušenstvím jsou vybaveny TV/SAT, pračkou a parkovacím místem a wifi připojením. Rezidence má výtah a bezbariérový přístup.

Sport a zábava: Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště a skákadla.

Doporučujeme: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový apartmán: 4
6-lůžkový apartmán: 3
Celkem osob: 34

Rezidence Alighieri nabízí příjemné ubytování v apartmánech pro 2-6 osob s možností klimatizace (na vyžádání/za poplatek), bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon.

TRILO 6

obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení a balkon.

 

→ Přejít na 14 termínů dovolené Martinsicuro - Rezidence Alighieri ***
v cenách od 1 590 Kč do 6 190 Kč