Kanegra - Bungalovy Kanegra **

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Istrie Kanegra
Ubytování: Bungalovy Kanegra
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo a ručníky, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
Pozn.: Přistýlka pouze na vyžádání
zobrazit 2 termíny
Červen 2018
zobrazit 2 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 2 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Tento komplex se nachází cca 10 km od města Umag, na nejzápadnějším konci pobřeží Istrie poblíž Slovinských hranic. Leží v krásném borovém lese a nabízí krásný pohled na panorama Piranu se zálivem s křišťálovou vodou. Umístění bungalovů i jejich vybavení přináší všem hostům klid a soukromou atmosféru.

Vzdálenost od moře : asi 250 m od komplexu.

asi 10 000

Pláž: Oblázková, kamenitá: asi 250 m od bungalovů, s pozvolným vstupem do moře, pro psy je zvlášť oddělená část. Možnost pronájmu lehátek. Přátelé „natur“ mohou využít nudistickou pláž.

Vybavení: Hostům je k dispozici restaurace, pizzerie, snack bar, koktejl bar, kafé bar, obchod a kiosky, diskotéky. Trezor a internetový koutek na recepci – za poplatek. Animační programy pro děti i dospělé. Bohaté sportovní vyžití - tenisové kurty a tenisová škola, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, plážový volejbal, multifunkční hřiště (basketbal, minifotbal, házená), střelnice, půjčovna kol.

Sport a zábava: Středisko má nově tzv. „Fun Resort“ – bohatou nabídku sportovního a zábavného vyžití a zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží plážový volejbal, hřiště na míčové hry, tenisové dvorce se školou tenisu, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty.
Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu - tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (na vyžádání, za poplatek).

Ubytování

Kapacita : 4-lůžkový bungalov: 80
5-lůžkový bungalov: 83
6-lůžkový bungalov: 70
Celkem osob: 1155

Umístění bungalovů a jejich vybavení nabizí hostům poklidnou atmosféru. Nabízíme ubytování ve 4, 5 a 6-lůžkových bungalovech s možností přistýlky, která je vhodná pro děti do 12 let (na vyžádání). Všechny bungalovy jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, kompletně vybavenou kuchyňkou, soc. zařízení, terasou. Možnsot připojení Wi-Fi (za poplatek). Bližší popis každého bungalovu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BGW 1/4

Obsazenost 4 osoby, bungalov o rozloze cca 36m2 s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem se 2 lůžky (gauč) a kuch. koutem, TV/SAT, telefon, soc. zařízení, terasa.

BGW 1/5

Obsazenost 5 osob, bungalov o rozloze cca 46m2 se 2 dvoulůžkovými ložnicemi, nebo s 1 dvoulůžkovou a 1 jednolůžkovou ložnicí, obývací pokoj s gaučem pro 1-2 osoby, kuch. kout, TV/SAT, telefon, soc. zařízení, terasa.

BGW 1/6+1

Obsazenost 6-7 osob, bungalov o rozloze cca 60m2 se 2 dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem se 2 lůžky a kuch. koutem, TV/SAT, telefon, soc. zařízení, terasa. Možnost přistýlky vhodná pro dítě do 12 let (pouze na vyžádání).

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupit polopenzi - formou švédských stolů - neomezené nápoje z automatu - červené a bílé víno, voda, ovocné šťávy, pivo.
Poznámka: všechny osoby v bungalovu musí čerpat stejný typ stravy, tzn. buď stravu vlastní nebo polopenzi.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Kanegra - Bungalovy Kanegra **
v cenách od 1 990 Kč do 4 490 Kč