Letem světem - Pirátská cesta za pokladem...

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování
stravu 5x denně
pitný režim
program
materiál na táborové aktivity
kvalifikovaný personál a 1x pišingr ChimpanzeeUbytování:Na vybavené tábornické terénní základně v podsadových stanech
ve vlastním spacákuDoprava:vlastní nebo společná vlakem (více info v záložce "Nejčastější dotazy")
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Osvědčený táborový tým se již teď těší na malé i velké táborníky, dychtivé po dobrodružství, nejrůznějších soutěžích a oddílových kláních. Táborová cestovní kancelář na další sezónu připravuje Pirátskou cestu za pokladem kapitána Kudrny. Během tábora se proměníme v piráty a amazonky a okusíme život pod pirátskou vlajkou. Můžete se těšit na spoustu her na vodě i souši. Sejdeme se s našimi táborovými kamarády a jako vždy nebude nouze ani o nová přátelství, intenzivní zážitky i pořádné táborové soutěžení! Neváhejte a balte kufry, na táborové toulky naší historií vyrážíme jako vždy v srpnu! 

Jako základna nám opět bude sloužit osvědčené místo pro klasické tábory v Lukách nad Jihlavou, se spaním v dvoulůžkových podsadových stanech, situováno v pestré krajině Vysočiny. Umístění tábora umožňuje podniknout širokou škálu zajímavých výletů, oblíbených her a dalších rozmanitých činností, včetně koupání a všelikých vodních hrátek v rybníce přímo na hranici tábořiště. A ať už se ocitneme kdykoli a kdekoli, o zážitky a zábavu opět nebude nouze!

Program : 1. Individuální příjezd dětí do tábora, kde si je jednotlivý oddílový vedoucí převezmou.

2.–13. Pestrý zážitkový program odpovídající věku dětí + výlety, koupání, výtvarné aktivity, muzicírování, divadelničení...

14. Balení tábora a rozjezd do svých domovů.

Tábor je plánován pro 40-45 dětí. Táborová základna leží nedalo Luk nad Jihlavou. Spaní je zajištěno v podsadových dvoulůžkových stanech. Na základně je dřevěná chata se společenskou místností, podkrovím, kuchyní a přilehlou jídelnou, studna s vodovodem, čerpadlem a elektrocentrálou, umývárna se sprchou a ohřevem vody, dřevárna, sroubek na nářadí, sklípek. Hygienické zázemí tvoří suché WC. Tábořiště má vlastní vodní zdroj.

Akce je spolupořdána s KČT - odbor Kudrna

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Letem světem - Pirátská cesta za pokladem...
v cenách od 4 500 Kč