Pirátské stezky na ostrově Elba

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu busem včetně výletů
trajekt
7x ubytování ve vybavených stanech nebo obytných karavanech (podrobnější info v "nejčastějších dotazech")
polopenzi
průvodce
animátora pro dětské programy a lanové aktivity
materiál na hry a dílny
pojištění léč. výloh
zákonné pojištění CK a 2x Chimpanzee pišingrPříplatek:2.200
Kč/os. za neobsazené lůžko v karavanu
v případě
že ho chcete sdílet sami Speciální dětská sleva:20% do 14 let včetně
Cena nezahrnuje: kauce 1.000
Kč nebo 40 € / stan
karavan (kauce je vratná po předání uklizeného a nepoškozeného stanu/karavanu)
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Průzračné moře, bílé písečné pláže, zelené zálivy, stinné lesy a slunné roviny, to je Elba, klenot v Tyrhénském moři. Pro její krásu a nerostné bohatství si ji vybral Napoleon za první místo svého vyhnanství, neušla pozornosti ani obávaným pirátům, jako byli Dragut či legendární Barbarosa. Takže není divu, že si ji vybral i Kudrna jako další místo pro vaši rodinnou rekreaci v plně vybavených stanech či obytných karavanech. Pro váš klid a odpočinek zůstává samozřejmostí i výtečná kudrnovská polopenze. Průvodce znalý ostrova vám odhalí jeho nejzajímavější zákoutí i svět pod mořskou hladinou a zkušení animátoři zabaví vaše ratolesti. Kemp je ve stínu eukalyptů a bambusů, vybaven velkým bazénem a ping-pongem.

Program : 1.–2. V pátek odpoledne vyrazíme přes Rakousko do Itálie na naší pirátskou cestu. Ráno na nás čeká naše první plavba po moři, trajektem na ostrov ELBA, ubytování a přivítání se s mořem.

3.–4. Koupání, hry a výlety v blízkosti kempu. Do podzemí za poklady muzea minerálů Porto Azzurro, koupání na černé hematitové pláži Terranera a pláži Lido di Capoliveri. Výroba lodiček, malování kamínků, večerní animace.

5.–7. Opalování a koupání ve vodách zátok Lacona a Stella. Výlet do Mariny di Campo s nádherným mořským akváriem. Vydáme se i po stopách francouzského vojevůdce Napoleona do města Portoferraia a vily San Martino. Večerní návštěva hornického městečka Capoliveri.

8.–10. Navštívíme horskou vesnici Marciana s pevností a křížovou cestou. Se zájemci zdoláme nejvyšší vrchol ostrova Monte Capane (1.019 m). Odpoledne koupání v Pomonte s potápěním k vraku lodi, večerní hry. Večer odjezd na pevninu, přes Itálii a Rakousko ranní návrat zpět do Brna.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Pirátské stezky na ostrově Elba
v cenách od 12 900 Kč