Jak dostat tatínka do polepšovny

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu busem včetně výletů
7x ubytování ve vybavených stanech (podrobnější info v "nejčastějších dotazech")
polopenzi
průvodce
animátora pro dětské programy
materiál na hry a dílny
pojištění léč. výloh
zákonné pojištění CK a 2x Chimpanzee pišingrSpeciální dětská sleva:20% do 14 let včetně
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Prověřená taškařice pro rodiče, prarodiče, nerodiče a jejich ratolesti do věku 15 let. Krom spousty her, soutěží a koupání zajedeme i na raftovačku, vyplujeme na moře za ,,rybolovem“ i vyšplháme na okolní kopce s dalekými výhledy na Jadran. Nebude chybět ani zručný průvodce + organizátor taškařic, eventuelně i večerní hlídač dětí. Tento zájezd je zaměřený především na koupání a letní pohodu. Obden vyrazíme naším busem na výlety po přírodních i historických perlách (všechny tyto výlety jsou již v ceně zájezdu). Volné dny vyplníme fakultativními radovánkami v okolí – půjčování lodí i kol, pingpongové stoly, volejbal, lety na padáku, vodní lyže, trampolíny, plovoucí nafukovací prolézačky pro děti, plážování u moře, rafting nebo pohodová jízda po řece Cetině a další. Ubytování nedaleko moře (750 m) v nejkrásnější části pobřeží v kempu Baško Polje ve stínu borovicového háje v plně vybavených stanech. Pozvolný přístup do moře, bez ježků a jiných nástrah, oblázkové pláže zastíněné borovicemi, výhled na ostrov Brač. Kemp má standardní sociální zázemí, obchod, restaurace, směnárnu i pekárnu. Centrum Bašky Vody je vzdáleno 1,5 km po přímořské kolonádě a také do Makarské vede vyhlídková pěší trasa.

Program : 1.–2. Jízda Rakouskem se zastávkou v zábavním parku Prátr ve VÍDNI a přesun přes chorvatskou riviéru do kempu Baško Polje nedaleko BAŠKY VODY.

3.–4. Výlet busem do městečka IMOTSKI spojený se sladkovodním koupáním. Prohlídka místních zatopených propastí. Den u moře v Baško Polje.

5.–6. Den v okolí rybářského Primoštenu s nádhernými plážemi ve stínu borovic. Večerní starobylé město TROGIR (patří k nejcennějším a nejvýznamnějším městským sídlům v Dalmácii). Procházka po pobřeží do Bašky, koupačka a relaxačka.

7.–8. Výlet do nedalekého pirátského městečka OMIŠ. Fakultativně rafting na Cetině nebo pohodová plavba motorovou pramicí po dolním toku k historickým mlýnům (možnost zapůjčení šlapadel, loděk, trampolín, vodních hradů atd.), zmrzlina, koupání, historické centrum, výšlap na pirátský hrad. Cílem možného fakultativního výletu bude plavba škunerem na protilehlý ostrov Brač k tajemnému romantickému městečku s kamennými plážemi a vyhřátým průzračným mořem. Plavba bude zpestřena fishpiknikem (pečené ryby, víno, nealko).

9.–10.  Při návratu domů nás čeká fakultativní návštěva známého chorvatského národního parku KRKA – travertinové vodopády jak z Pokladu na Stříbrném jezeře, historické mlýny, možnost koupání přímo v modravé laguně pod vodopády, dětské hřiště, pláž. V neděli návrat do Brna v ranních hodinách.


jedinečná akce pro rodiče s dětmi!
obden atraktivní výlety již v ceně!

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Jak dostat tatínka do polepšovny
v cenách od 10 100 Kč